Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történhetett velünk az éjjel?

Mi történhetett velünk az éjjel?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan az időt.

Éjjel felébredtem én, rá 1-2 percre a férjem rosszat álmodott és felébredt, majd az egyik gyerek azután a másik ébredt. És ez 5 percen belül.

Mi lehetett ez? Ilyen még nem volt. Van, hogy én felébredek (gyerekek miatt amúgy is éberen alszom), de itt sorra ébredtünk és nem voltunk hangosak, szóval nem egymást ébresztettük.

Mivel így történt, eléggé rossz érzés kerített hatalmába. Amúgy ha felébredek nem szokott rossz érzésem lenni.


2019. aug. 30. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

a házban lappango démonok felszínre törtek, és most megakarják enni a lelketek.

viccet férre téve ezt nevezik véletlennek. xd

2019. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Valószínűleg valami zaj volt a lakásban az ébredésed előtt, majd miután felkeltél a többiek is éberebbek lettek.A zaj lehetett akár az utcán elhaladó traktor is, vagy más jármű....Nem hinném , hogy szellem járta be a házat , de akár az is lehet.;)
2019. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ******?! ***** válasza:
0%
Démonok között.
2019. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Ez egy parajelenség volt. De ártalmatlan. Nem veszélyes.

Ha sokszor ismétlődik, vagy erősödik, akkor írhatsz nekem. Adok tippet.

2019. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy démonka. Ez az élmény fontos volt a mély-tudatalattitoknak.
2019. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!