Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem tudják elfogadni...

Miért nem tudják elfogadni hogy a halál után nincs semmi?

Figyelt kérdés
Meditációval is el lehet érni amit sokan halál utáni élménynek írnak le, mivel az agyba dmt van, csak halálnál felszabadul, de mesterségesen is be lehet vinni/ oxigénmegvonással felszabadítani ezt a trippet.
2019. szept. 9. 12:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%

kettősség van van anyagi magyarázat és van nem anyagi.

A nem anyagiből következik az anyagi.

2019. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
93%
Háát én tudom mi van a halál után... Ugyanaz mint születés előtt 😊 Na ezzel vitatkozzon valaki 😄
2019. szept. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 r.sentinel ***** válasza:
42%

5-os :)))


A dualitas csak elmeletben letezik ???

Mar bocs hogy elmeletileg a nappal vilagossag van este meg sotetseg, a viz neha hideg maskor meleg elmeletileg.

Valoszinu a dualitast senkise tapasztalja e fizikai vilagban es a jot es rosszat se, kerdezd meg barataidat, szuleidet ok sem tapasztaljak mindezeket ?? :))

Tudom mire akartal vonatkoztatni csak rosszul fejezted ki magadat.

Arra hivatkoznal hogy a dualitas csak illuzio a mi vilagunkban, ez igy is van, de amig nem tudsz az illuzion felul kerekedni addig a mindenapi letedben megeled a jot es rosszat fizikai es erzelmi szinten is es amig igy van addig ebben kell novekednunk es meegrtenunk onmagunk es masok szerepet vilagunkban. Mindezen dolgok eggyaltalan nem zarjak ki az anyagtalan vilagot. Annyi bizonyitek van arra hogy tobbek vagyunk a fizikai testnel, csak minket a vallas altal megtanitottak hogy ennyi es nincs tobb. Akinek ez a kenyelmes ugy legyen en tudom hogy sokkal tobbek vagyunk egy fizikai testnel, jelzem nem hiszem, hanem tudom. Aki keres az talal aki nem az a tomeghipnozisnak igazat ad. Aldas, aldas, aldas !!!

2019. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
22. Mi a fa*zért temetnének anyám méhébe xD?
2019. szept. 10. 21:05
 25/27 anonim ***** válasza:

# 24

Tapasztalás szerint lesz ugyanaz (nem fizikailag).

2019. szept. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

döglött kígyó is mászik verembe...(bocsi ez jutott az eszembe)

de 22-nek igaza van az, hogy mégis hogy mi van az élet elütt és mi van az után, mind csak fikció, csak a köztes részt ismerjük +- 9 hónap.


tényleg csak nálunk él az a kifejezés, hogy Anyaföld?

mert akkor elgondolkodtató a 24-es kijelentés is...

2019. szept. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
* előtt el "Ü"-töttem :)
2019. szept. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!