Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a mondás/idézet:...

Mit jelent ez a mondás/idézet:, , Légy te magad az a változás, amit a világban látni szeretnél! "?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy ha változást szeretnék elérni pl a párkapcsolatomba, akkor ahhoz először nekem kell változnom ?
2019. szept. 30. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom tegyél te magad a változásért,ne várj rá hanem lépj érte. :)) én legalábbis így értelmezem.
2019. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A jó öreg Gandhi...


Járj elöl jó példával. Tedd azt amit másoktól is elvárnál.


Ha pl. azt akarod hogy a partnered étkezzen egészségesebben vagy mozogjon többet te is tedd azt.

2019. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
91%
Például, ha tipikus féltékeny embereket nézünk, az helyett, hogy mindenen féltékenykedik az illető, "megvizsgálja" saját maga érzéseit, hogy miért érzi ezt. Később rájön, hogy önbizalom hiány, birtoklási vágy és egyéb komplexusok/félelmek okozzák ezt a dolgot. Ne mást változtass meg, hanem magadat, az egyszerűbb. :)
2019. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Ja Gandhi mondta
2019. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

A jó párkapcsolat titka az őszinteség


a változást szeretnél a kapcsolatodban ülj le és beszéld meg hogy ehhez kinek mit kell tenni


Ha meg a kapcsolat nem birja el az igazságot akkor nehogy már a hazugság tartsa össze

2019. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyszerű példával:

Ha csendet szeretnél, akkor ne ordibálj, hogy csendet akarsz...

2019. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

nekem is ezt jelenti:

"Ez azt jelenti, hogy ha változást szeretnék elérni..., akkor ahhoz először nekem kell változnom."


nekem ezt mondogatták "A Jó kérdésben, benne van a válasz!".

2019. okt. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Éld át előbb azt a változást amit szeretnél hogy változzon. Mert nem biztos hogy mindenkinek az a jó.

vagy,

Növeld az egódat és mással ne törődj!

2019. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!