Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki akarna velem talizni...

Ki akarna velem talizni halálunk után?

Figyelt kérdés
Főleg olyanokra gondolok, akik lehetőleg bölcsebbek, vagy utolsó előtti életüket tapossák itt. Hátha tudnánk valami jót alkotni.
2019. okt. 25. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Én fogom keverni az üstödet. Szóval kénytelenek leszünk találkozni. :D
2019. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Miért a halálod után?
2019. okt. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ufóbia ***** válasza:
48%
Ok. találkozzunk! Hol, és mikor? Mi legyen a jeligénk? 😉
2019. okt. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Még nálad is bölcsebbekkel?
2019. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Bölcsebbek mint micsoda? Mely szempontrendszer alapján?

Az aktuális karmáimtól függ, h hova kerülök: megtestesülésbe, v más szintekre. Még van időm jól dönteni.

Mi az ami nem "jó" itt, hogy "jót" kelljen alkotni?

Mit nevezel jónak, mit szeretnél alkotni?


Gondolod, a halálom után fontos lesz, hogy a szabaduláson kívül bármilyen más irányba lépéseket tegyek, Vikszi? Miből gondolod?

2019. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ******?! ***** válasza:
A spirituális öklömmel fogsz találkozni! Minek kéne veled találkozni? Ki vagy te? Harmadik kerék az örök nyugalom közt és köztünk?
2019. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy mennyire vagyok bölcs.Azt sem tudom, hányszor kell még vissza jönnöm a földre bár sajnálnám, ha ez lenne az utolsó életem, mert én szeretek itt lenni. Van egy dolog viszont, amit már régóta ki szeretnék próbálni. Én benne lennék, egy találkozóban, de nem a halálunk után és nem is személyesen. :)

Mi az a jó, amit alkotni szeretnél, megkérdezhetem?

2019. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

2#, Hogy valóbban mi legyünk.


3#, Remélem még leszel. Ha nem, majd én megtalállak. Sokkal tervezek találkozót, amikor pörgetem a sort végig, téged nem hagylak ki. Akárhol, amikor még tudunk adni egymásnak.


7#, Veled jó lenne akár csak pár szóra.

Akármi, amitől jobb lesz. Például a hozzáállásod és néhány gyakorlati tanácsom sok jót eredményezhetne ha itt maradsz.

2019. okt. 26. 22:52
 9/11 ufóbia ***** válasza:
Egyszerűen csak egy asztrális találkozót kell szervezni, egy megbeszélt helyen. Persze ennek feltétele, hogy birtokában légy a technikának, amivel ki tudsz lépni a testedből. :) (Ha nem megy, tudok segíteni...)
2019. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7es vagyok!

Van egy levelező partnerem. Kicsivel több mint 1 éve napi szinten kapcsolatban vagyunk. Eddig még nem találkoztunk személyesen és vele beszéltem meg hasonlót. Mármint, ha előbb elhagyom a földi testem mint ő, akkor megpróbálom felkeresni és jelzek neki,még azt is megbeszéltük, hogy milyen formában kapja majd tőlem a jeleket. :)

A siker persze nem garantált,de jól hangzik!

Elég sok dolgot tapasztaltam már meg, ha van kedved velem levelezni, nyugodtan írj nekem és fejtsd ki azt is bővebben, hogyan is gondolod a halál utáni találkozót. Kíváncsi vagyok rá és igazából lehetetlennek sem tartom.

Egyébként én is az asztrális találkozóra gondoltam, mint ahogy a 9 es is írta. Nekem lenne kedvem megpróbálni, bár éppen profi nem vagyok benne és az is lehet célt tévesztenék, de próba szerencse! :)

2019. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!