Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a magyarázat ezekre a...

Mi a magyarázat ezekre a dolgokra?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan álmaim voltak amik pár nap múlva történtek meg és nem is lehetett sejtésem se róluk. Ezen kívül én 2000-ben születtem de nagyon nehéz elhinnem hogy ezelőtt sosem léteztem volna.

Ugyanis pár évvel ezelőtt voltunk iskolai kiránduláson Ópusztaszeren és olyan furcsa érzés volt bennem amikor megnéztem a nagyon régi iskolákat , házakat , olyan mintha hiányznának régről.

De hát ez képtelenség.

Ugye azt mondjuk hogy mi csak egy test vagyunk aggyal és kész ennyi. A tudósok is biztosra mondják és biztosak abban hogy nincs egy ember halála után semmi. De miért is?



2019. okt. 28. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudod hogy vannak jó számok is… Gondolom te is egy ilyennel szembesültél.

Nem egy nagy kunszt

2019. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam semmilyen számokról
2019. okt. 28. 12:37
 3/9 anonim válasza:
Én előző életemben ss tankparancsnok voltam,franciaországban lőték ki a tankomat.
2019. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Trollok kiméljenek.

Lehet hogy nem is kellett volna ide kérdést feltennem itt nincsenek értelmes emberek akikkel ilyen dolgokról lehetne komolyabban beszélni.

2019. okt. 28. 13:19
 5/9 anonim válasza:
De vannak, csak sok az ellen példa
2019. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De ja vu érzésem már nekem is volt többször. Pl., hogy voltam már ezen a helyen ( holott nem), vagy gyakori, hogy ismerősnek tűnik egy-egy mozzanat, mozdulat egy cselekvés, történés folyamán. Olyan, mintha ez a mozdulat felidézne korábbi dolgokat, amik nem történtek meg igazából, csak úgy tűnik.

(Az írásom meg lehet, hogy zavarosnak tűnik.🤣)

De remélem érthető mire gondoltam.

2019. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Trollok kíméljenek? :'D itt? Felejtős lassan többen vannak mint a normálisan válaszolók
2019. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Akkor meg minek van az oldal?

Feltettem egy komoly kérdést és ezért nem fogadok el troll válaszokat.

2019. okt. 28. 16:40
 9/9 anonim válasza:

Kezdjük az elejéről.

Az ember mint emberi lény, (emberi lényként elnevezett, a jelenleg felépült világban).Az emberi lény, megszületik ebben a világban, különböző felépült belső világgal, és szempontokkal rendelkező élőlények, emberek közé.Születése után, akaratlanul szembetalálkozik a már kialakult szempontokkal, mások véleményével, mások igazságaival, mások féligazságaival, illetve mások hazugságaival.A megszületett gyermek, informácókat kaphat a túléléshez, a kialakult rendszerek megértéséhez.Illetve sajnos sok felesleges olyan információt is kaphat aminek semmi köze ahhoz, hogy kiteljesedhessen mint ember. Ezekből az információkból, szép lassan felépül egy személyiség, a jelenlegi életedben, ezek körvonalazzák hozzáállásod nagy részét a dolgokhoz. Ebben az életedben, szeméyiséged meghatározónak érzed, de valahol tudod, hogy te nem az vagy.Valahol az ember érzi, hogy a körvonalak mögött a valódi lénye nem zárható keretek közé. Az összes pszihés eredetű migrén, elmebaj, kiindulópontja tulajdonképpen az, hogy az ember nem képes a káoszban visszatalálni arra a pontra ami a személyisége, a körvonalai középpontjában mindig jelen van mint mozdulatlan szemtanú.

Se nem ilyen, se nem olyan.Mindenféle beazonosulástól, beidegződéstől mentesen az addig megélt életek számától függetlenül, a középpontban az ember egészen egyszerűen csak létezik.Tehát ennek tudatában, nézzük meg miről is lehet szó.

Az emberi agy alvás közben is működik, kivételek vannak, de az ritka. Alvás közben, a napközben felvett információk, befejezetlen történések, vágyak, elfojtott vágyak, mind teret kaphatnak. Előző életeid helyszínei is előkerülhetnek, de az álmok alap esetben öntudatlan folyamot képeznek. Így amikor például egy aktív álomszakaszban felébredsz, és vissza tudsz emlékezni az álmodra, azt könnyen összefüggésbe hozhatod sok számodra érdekes dologgal, a jelennel a múlttal vagy a jövővel összefüggésben.Persze ez nem azt jelenti, hogy nem lehetnek intuícióid, megérzéseid.Mert valóban lehetnek, és lehet az is, hogy ismerős egy hely nagyon előző életedből ahol lehet" valóban éltél. Az álmaidat tudatosan is megélheted tudatos álmodás gyakorlásával, amivel szépen megélheted álmaidat, majd szép lassan eltűnnek és nem lesz semmilyen álom.Az életedet is megélheted tudatosan, és éberen, és talán nem érdekel majd annyira az előző életed :). Persze érdekes, bizonyos dolgokat megérthetsz a jelenlegi életedből akkor, ha előző életedről többet tudsz.De az ember nagyon sok felesleges dologgal összetalálkozik a már épp jelenlegi életében is.A tudósok csak abban biztosak amit a kereteiken belöl be tudnak bizonyítani. Az elme keretei pedig végesek.Az előző élettel kapcsolatos információkat soha nem az elme által tudod meg.Mert az agy a testtel együtt hal meg,az emlékek, pedig az aggyal együtt.Tehát érdekes lehet és sok rejtelmes, jó illetve rossz dolgot láthatsz előző életedből, viszont megfontolandó, hogy tényleg szükséged van-e erre?Bármi kérdésed van, szívesen válaszolok.

2019. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!