Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak én érzem így?

Csak én érzem így?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy egyre sötétebb a világ. Szellemileg, lelkileg. Tíz éve voltam tini, nem vagyok még öreg, de évről-évre rosszabb minden. Kb. 5 éve, mióta ez a migránsozás elindult, azóta valami borzalmas a légkör itthon. Ez gerjesztett félelem? Vagy félünk egy háborútól? Vagy mindenki gyűlöl màr mindenkit? Vagy én érzem rosszul?
2019. nov. 2. 21:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Te érzed rosszul. A világ mindig ilyen volt. Csak tíz éve még gyerek voltál, nem érdekelt.
2019. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet. De annyit változott a világ, hogy már én se tudok lépést tartani vele. Nem telefonálunk pl. Döbbenet (nekem).
2019. nov. 2. 21:51
 3/12 anonim válasza:
Nem telefonálunk? Ezt cáfolom.
2019. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez benned van. A világ szép. Mit olvasol? Verseket miért nem olvasol? Rajzolsz? Énekelsz? Zenélsz? a természetben jársz néha? / nem kell a hülye tv politika bulvár - az sötétíti el a lelked.
2019. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
"nem kell a hülye tv politika bulvár - az sötétíti el a lelked." Ez amúgy lehet. A sz.art dobálják egymásra a politikusok, egyik hülyébb, mint a másik. Én is úgy érzem, hogy itt sose lesz egy nyugis, békés légkör.
2019. nov. 2. 22:08
 6/12 anonim ***** válasza:
na akkor jó, ha te is érzed. A többi kérdésre?
2019. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek de én inkább az embereken veszem észre hogy egyre ostobábbak és egyre többen követik azt a mentalitást hogy "szarok mindenkire a lényeg hogy nekem jó legyen". Gusztustalan hogy az emberiség hova jutott
2019. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 2002-től érzem ezt az ellenségeskedést, bár előtte sem volt piskóta az élet, de ezután kapcsoltak sokan magasabb fokozatba.

" Vagy mindenki gyűlöl màr mindenkit?": igen, sajna ez van. Erre nagyon sokat tett negatívan a politikai is ("migránsozás", félelemkeltés). Az a baj, hogy eleve egy depresszióra hajlamos nép vagyunk, így ha a hü×g betalál, akkor az sikert arat, amit politikusaink egy része ki is használ.

2019. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"de én inkább az embereken veszem észre hogy egyre ostobábbak és egyre többen követik azt a mentalitást hogy "szarok mindenkire a lényeg hogy nekem jó legyen"."

Igen, ilyesmit érzek, de nem tudom rendesen megfogalmazni.

Ilyen undokság, bunkóskodás egymással, irigykedés, drirekt egymással kib.a.szás, stb...

Egyre rosszabb.

2019. nov. 3. 10:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Tévedés


Te süllyedsz egyre lejjebb

2019. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!