Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem, meg...

Mit tegyek, ha úgy érzem, meg vagyok átkozva?

Figyelt kérdés

Az életem egyszerűen irreálisan balszerencsés és tényleg semmi sem sikerül.

Depressziós vagyok,nincsenek barátaim,utálom a sulit,ahova járok és tényleg nem jön össze semmi sem.Ez teljesen hétköznapi dolgokra is elmondható,pl hiába mosom a hajam,másnapra tele van korpával,akárhányszor felnőtt tartalmat próbálok nézni,elmegy az internet.. és még vannak ilyenek.

Biztos vagyok benne,hogy valami átok keseríti az életem.21/F


2019. máj. 13. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy piros karkötőt/fonalat és köttesd fel egyik szeretteddel a bal csuklódra 7-szer megcsomózva, az állítólag megvéd.
2019. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Menj el gyónni!
2019. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tak ***** válasza:
A piros a szerelem színe >O=<
2019. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább mi vagyunk megátkozva, hogy ilyeneket kell itt olvasnunk.
2019. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az átok létezik,ez 100%

Nem létezhet hogy ennyi balszerencse ér.Ez nem normális!!

2019. máj. 15. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:

És ezt hogy képzeled? Min keresztül működik az átok?


Ha depressziós vagy, akkor egyél csokit és fuss... kezdj el valamit csinálni. Mi érdekel? Azt ki kell deríteni és kezdj olyanokkal ismerkedni, akiket szintén az érdekli. A suliba tanulni kell menni, ha nagyon nem megy, keress más sulit.


Remek korpagátló samponok vannak. Az egyik legjobb az alpecin, de jó a nizoral is.


Ha nem stabil a neted, akkor jelezd a szolgáltatónak stb. Hirtelen lett egy csomó dolgod, kezdd el intézni....

2019. máj. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!