Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem, hogy a lelkünk...

Miért érzem, hogy a lelkünk összetartozik?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.es. Van egy fiú, akivel totálisan azt érzem, hogy a lelkünk összetartozik. Nem bírom megmagyarázni ezt az érzés eléggé fura. Nem szoktunk beszélni sajnos de már azóta ezt érzem amióta meglattam. Nem vagyok azzal tisztában hogy szerelmes vagyok-e belé, inkább kötődöm hozzá vagy hogyis mondjam. Suliban amúgy mindig egymás szemébe nézünk és látom hogy néz távolról. Nem tudom mennyire számít, de még anno (amikor azt se tudtam hogy ő létezik) egy tánciskolába jártunk, valamit a legjobb barátnőméktől kb 2 percre lakik, ahol a fél gyerekkorom töltöttem.

Nem tudom mi ez de fura az egész. Szerintetek?

U.i: valamint mindig letudom olvasni az érzelmeit meg sok mindent leolvastam már róla.


2019. máj. 25. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Lényegi aspektusokban nagyon magas százaléku azonosságotok van. Továbbá mindketten( egyrészt hasonlóan, és) kicsit bölcsebbek vagytok az átlagnál, s ilaet még nem igazán tapadztaltál, még ha ez csak tudatalatt is van meg.

Ő nem a szellemed másik fele, bár van olyan, aki igen.


Ui, minden lélek összetartozik.

2019. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Lehet, hogy az ikerlángod. Ez azt jelenti, hogy valamikor egyek voltatok, egy lélek.
2019. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!❤
2019. máj. 25. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak kívánod. Ismered?
2019. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valamint eddig amikor szerelmes voltam feltem hogy osszejon mas lannyal vagy hogy masba szeret bele de most nincs ilyen felelmem mert belul valahogy erzem hogy egyszer ha igy ha ugy egyutt leszunk.
2019. máj. 25. 17:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha asszony lenne is összetartoznátok?
2019. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4.

Nem szoktam beszélni vele.

2019. máj. 25. 17:10
 8/9 anonim válasza:
2019. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2019. máj. 27. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!