Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az mitol lehet hogy álmomban...

Az mitol lehet hogy álmomban se merek megtenni dolgokat?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 12:42
 1/6 A kérdező kommentje:

Pl lesmárolni egy srácot, mert mindig attól félek hogy ez igy nem helyes, meg ha ő nem akarja, akkor mit fog gondolni rólam, pedig nem is igazi ember, csak egy álomalak

Ezt hogy tudnám megoldani?

2019. nov. 9. 12:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Álmodban is vannak érvényes szabályok.
2019. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert álmodban is te vagy te, érvényesek az általad felállított szabályok.


Én pl. mozgó kocsiból nem tudtam kiugrani, és nagyapámat sem akartam faképnél hagyni, hiába tudtam hogy álom, és halálra untam magam :D


Nézz le a tenyeredre. Most.

Ha látsz ott egy "oké" feliratot, akkor kiugorhatsz az ablakon és elrepülhetsz a ház túloldalán lévő elvarázsolt kastélyba :) Ha nincs ott, akkor pedig nem.


Naponta többször csekkold a tenyered - és kívánd, akard, hogy ott legyen az "oké". Találd is ki, hogy az "oké" mire ad engedélyt - sárkányon lovagolni? kalózkapitánynak lenni? Lesmárolni egy srácot?


Ha később rendszeresen ellenőrzöd, akkor álmodban is rá fogsz nézni. Ott már ott lesz az "oké" :) (vagy valami más felirat, ábra, ilyesmi)


Fontos, hogy a kívánt dolgot ne magad elé képzeld, hanem ajtón keresztül kelljen odamenned, megkerülnöd egy épületet, vagy te magad fordulj körbe lassan. Nem tud valami csak úgy a semmiből megjelenni, az agyad összezavarodna.

2019. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem a valosagtesztek sose jottek be, a direkt technikákat szeretem
2019. nov. 10. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg gondold át nagyon alaposan.


Én egyszer valami étteremszerűségben voltam, egy domb/hegy tetején. Alattam nagy erdő terült el, kicsit távolabb egy másik csúcs, ahol volt valami érdekes.


Gondoltam, oda kéne jutni.


Először előjött a józan paraszti "Jesszus, ne ugorj, meghalsz!" gondolat. Aztán belegondoltam: "Miért is halnék bele? Odarepülök"


És odarepültem :)


Álmodban valahogy tudsz dolgokat. Kicsit gondolkozz el.

2019. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
simán lehet gátlás az álomban. NEkem mondjuk nincs
2019. nov. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!