Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki rendszeresen szenved az úgynevezett alvás paralízistől? (Másnéven alvási bénulás)

Figyelt kérdés
Évek óta tudatában vagyok a jelenségnek, de régebben kb havi 1x fordult elő velem, míg mostanában heti több alkalommal is, és egyre súlyosabb tünetekkel jelentkezik. Van valami ötlet, hogy mit tehetnék ellene?
2019. dec. 11. 00:01
 1/5 anonim válasza:
81%
Orvos !!!!
2019. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha heti 2x-nél többször vannak rémálmaid, vagy "éber álmaid" és e miatt szorongsz, nem tudod magad kipihenni akkor mindenképpen keress fel egy szakembert (pszichológust). Nem azért mert beteg vagy, hanem azért mert olyan gondok nyomják a vállad amikkel egyedül már nem fogsz tudni mentálisan megbirkózni.
2019. dec. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam egy időszakban mindennapos volt, pedig életem elég gondtalan időszakát éltem!Most stresszesebb, kimerültebb vagyok, mégsincs olyan sűrűn, meg más jellegű is lett a dolog..

Nálam úgy látom helyfüggö.A kisszobában sosem marad el a jelenség, ott már utálok aludni, jó ideje nem is alszom már ott. A nagyszobában ritkábban és más jellegel van alvásparalizis élményem. Összességében viszont itt, ebben a lakásban kezdődött az egész, valamikor tizenéves korom végén. előző lakhelyeimen konkrétan az alvásparalizis velem sosem fordult elő. Na az a két másik házunk, sem volt teljesen "tiszta", de ilyen alvásgondom nem volt. Mikor aztán 14 éves koromban ide költöztünk, már akkor éreztem valamit... Valami fura, kicsit zavaró atmoszférát a lakásban, noha imádtam itt lakni kezdetben. Pszichológus nem hiszem hogy sokat tudna erre mondani. Én a radiesztéziai sugárzásokra is gyanakszom, meg még ki tudja, mi minden van, amit nem látunk...

Hosszú évek óta felkelek éjjel 2-3 között és akkor érzem leginkább azt a zavaró érzést még szorongok is, meg minden bajom van, kb hajnal 4-ig, akkor elmúlik az egész egy csapásra. De addig minden bajom van.Megfigyeltem azt is, hogy amobilom, olyankor villámgyorsan merül, vagy "meghülyül", nem akar szótfogadni...Nos, anyu is hajnal 2 után halt meg, nem tudom, számít-e ez valamit, de talán lehet valami itt, ami akkor rontott az állapotán, valami olyan energia.

társasház. jó lenne megkérdezni a szomszédokat, ők miket tapasztalnak, dehát a gázszámlán kívül ezekkel másról sajnos nem lehet beszélni.

2019. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
éjjellátós kamera... hidd el beválik. :p
2019. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kecskelolxdlol válasza:
Ugyan ebben a cipőben jártam én is, írj vissza privátba, hogy mit érzel közben pontosan, milyeb ah életed hobbijaid korod, és segítek szívesen!!!
2020. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!