Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvási bénulás lett volna?...

Alvási bénulás lett volna? Mitől alakul ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap este történt ez az egész,telejes mértékben olyan volt mintha valóság lett volna. Hihetetlen nehezen aludtam el össze vissza forogtam. Aztán mikor a hátamon feküdtem akkor kezdődött az egész. Mintha ha a testem kikapcsolt volna de én teljes mértékben éber voltam. A szememet nem birtam kinyitni , próbáltam mozogni , felülni de mintha le bénültam volna. Arra emlékszem hogy valahogy sikerült kikelni az ágyból és elmenni wcre , de mikor jöttem vissza az ágyamhoz összeestem mintha megint kikapcsoltam volna. Aztán csak sikerült az ágyba jutni valahogy.

Alvási bénulás lett volna?

Nagyon rossz volt, sose történt még velem ilyen.

Talán azzal összefügg hogy az utóbbi időben nagyon stresszes vagyok?

15/L



2016. máj. 1. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért vagy stresszes? Sok filmben 16 éves korára jön elő a személynek a különleges képessége...
2016. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi sem úgy alakul ahogy tervezem.Iskola miatt is. Szüleim is most válnak. Nagyon sokszor érzem magam egyedül, szinte semmi se jó :/.
2016. máj. 1. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Vannak barátaid?

A szüleid miért válnak és te kivel maradsz?

Hogy érted, hogy a suli nem úgy alakul, ahogy szeretned? Melyik részével van a gond?

2016. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az alvási bénulás lehetséges okai:

[link]

Ha csak párszor fordul elő, nem kell aggódni, sokakkal előfordul, ha viszont nem múlik, menj vele orvoshoz mert alvási zavar jele ami hosszú távon az életed minőségére is hatással lehet.


Viszont ha összeestél visszafelé akkor nem hiszem hogy csak alvási bénulás. Ez sok mindentől lehet, a "semmitől" kezdve a narkolepsziáig.

[link]

Ha ez többször előfordul mindenképp fordulj orvoshoz, mert kezelni kell.

2016. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A körülötted lévő feszültséget alvásparalízissel vezeti le a tested. Alvásparalízis olyasmi amikor azt érzed mintha ébren lennél és nem tudsz mozdulni (amit leírtál, bénulás féle érzés), lehet wc-n sem voltál!
2016. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

en nalam tavaly volt eloszor

ma.meg masodszor.

oltari nagy kibukas elozte meg. se baratok se szeretetteli csalad. kb ennyi es nem csodalom . munkat is visszamondtam de mar megbantam es utana kattogtam. nincs semmi ami megnyugtatna. az alvasi benulas meg huu. felek visszaaludni. beszelni akartam de nem jott ki hang.hallottam apat is elment itthonrol megse tudtam segitseget kerni. megneztem a tenyerem kozben . igy rovidebb volt mint a tavalyi.

2016. aug. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És ha nem próbálunk felkelni ebből a paralízisből akkor történik valami vagy egyszercsak elalszunk?
2017. aug. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!