Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Jövőbe látás?

Mitől lehet ez? Jövőbe látás?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor, mostanában egyre többször esik meg velem, hogy (általában aznap vagy ritkábban előtte nap) gondolok valamire nagyon sokat, vagyis inkább a gondolat csak úgy eszembe jut és nem tudom elfelejteni.. aztán még aznap beis következik amire gondoltam. Ez valami jövőbe látás lehet? Kösz a válaszokat előre is.
2010. júl. 21. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, de ilyen nekem is van néha.

hátborzongató.

pl eszembe jut egy dalszöveg, ami mondjuk egy nagyon rég látott filmben volt és pár napon belül lejátszák azt a filmet a tvben.

vagy csak beugrik valami régi emlék (pl egy régi ismerősömnek milyen hülye kabátja volt) és a régi ismerő olyan helyen tünik fel, ahol semmi keresnivalója nem lenne.

izgi

2010. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem is szokott lenni, félelmetes, de lehet, hogy csak a nagy számok törvénye, hiszen naponta rengeteg dologra gondolunk, és ha időnként ebből bejön 1-2, akkor azt realizáljuk, a többit meg szépen elfelejtjük és fel sem tűnik. De hihetjük, hogy ez jövőbe látás, ez nekem jobban tetszik!:D
2010. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy jövőbelátásról lenne szó.

Inkább a gondolataiddal bevonzod az adott esemény,történés. Ez teljesen normális.

2010. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az agy bonyolultabb mint azt bárki gondolná, a tudósok is csak igen kis részét ismerik. Velem az szokott megesni hogy megálmodok előre valamit. lehetséges magyarázatnak azt tudom felhozni hogy amig alszom az agyam mérlegeli a történteket és különböző "szimulációkat" futtat le a lehetséges következményekről. amikor meg bekövetkezik, eszembe jut hogy ezt már láttam.
2010. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sokszor megálmodok én is dolgokat. meg van hogy megérzem. elmondom másoknak hogy mit gondolok. részletesen. kinevetnek. utána meg néznek hogy honnan tudtam előre..
2010. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15:10-zel vagyok. Velem is pont ez van. De eddig a legdurvább az volt, amikor 4-szer egymás után kitaláltam, hogy egy játékban kire gondoltak. :C Ja meg egy jó párszor megálmodtam, hogy mi mellett fogunk elautózni és tényleg úgy lett. Sőt még azt is "megláttam", hogy lesznek-e ott emberek. Nagyon durva volt!
2011. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!