Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom kifejleszteni a...

Hogyan tudom kifejleszteni a telepátia/jövőbe látás/mágia képességét?

Figyelt kérdés
már próbálkoztam de a legnagyobb dolog amit tudtam, hogy a gondolatommal kinyitottam egy ajtót=(
2010. nov. 4. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Az nekem is megy! A gondolataimmal parancsot adok a kezemnek a megfelelő mozdulatra, és lám, már nyitva is az ajtó! :)
2010. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
a kérdés sajna nem ez volt, kedves első válaszoló;)
2010. nov. 4. 13:47
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Én ha erősen egy jó nőre gondolok feláll a brém, na ehhez mit szólsz?
2010. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

A jövőbe látó képességedet úgy fejlesztheted, hogy ma veszed meg a holnapi újságot.


Gondolattal nagyon sokan tudunk ajtókat nyitogatni, én pld. már páncélszekrény ajtót is.


Gyakorolj sokat!

2010. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!


A gondolattal ajtókinyitást gondolom úgy értetted hogy már nyitvavolt mondjuk résnyire és szélsebbre sikerült nyitni.Ez telekinézis.


Szeretnék leírni pár módszert melyekkel fejlesztheted ezen képességedet. Az alap felállás szerint aztkell tudatosítanod első ízben hogy ezek más benned vannak csak újra fel kell őket fedezned s kiteljesítened hogy használhatóak legyenek. Ha ebből a szempontból nézed akkor nincs szükséged semmilyen hitrendszerre amiben hinned kellene. Ezekknél is kialakulhat de mint egyfajta mellékes dolog hiszen a hit nem erről szól elsősorban. A különböző képességeket célzatosan is lehet fejleszteni.


Szóval néhány módszer amellye előrréb juthatsz:


Jövőbelátás:


1 lépés: Próbáld meg úgy felfogni az egészet mint egy érdekes kísérletet aminek sok osk tanulsága lesz. DE ez elsősorban egy játék , ismerkedés az ismeretlennel. Tehát ne görcsölj rá mert az csak nehezíti a dolgokat.


2lépés: Fontos lnnehogy először a koncentrációdat fejleszd.

Fogj egy papírlapot és rajzolj rá egy spirált. A feladat vezesd végig a tekintetedet úgy rajta befelé vagy kifelé hogy a szemeid nem ugrálnak egyik sorrból a másikba csak az adott pontra koncentrálj amin épp végigsiklik a tekinteted. Ne erőltesd a szemeidet ha belefájdul az csak rosszabb.


Ha már fennt tudod tartani a koncentrációdat elég sokáig. (Ezt pl valamilyen monoton időtöltés közben letesztelheted.)Akkor jöhet a következő lépés


3lépés: El kell sajátítanod egy olyan állapot elérését amit leginkább a bambulás állapotához tudnék hasolnlítani. mint mikor valamilyen ponton megragad a tekintet és kizáródik a külvilág. Ez a hely/ álapot lesz az ugródeszka s az első tapastaatok szintere.


4lépés: Hogyan érd el ezt az állpotot.

Erre sok módszer van a tényleges bambulástól addig hogy pl egy gyertya fényét nézel vagy még inkább egy papírból kivágott sötétebb pontot amit ragassz fel a falra kb karnyújtásnyira szemmagasságban akkor mikor ülsz. Íróasztalnál pl.

Most kezd el nézni vizsgáld meg és hagyd hogy belefollyon a tekinteted. Lesz egy pont amikor a külső látásból átlépsz a belső látásba ilyenkor inkább tűnik úgy hogy a fejedben vagy mintsem a fejedből nézel kifelé. ( nehéz meg fogalmazni de ha ott leszel megérted mire gondolok).


5lépés: Ezt az állapotot először meg kell tanulnod fenntartani. Erre jó az a koncentráció fejlesztő gyakorlat. Szóval csak szorgalmasan.

miután fennt tudod tartani ki kell tapasztalanod mik is a határok ebben a megváltozott állapotban. pl törkedj arra hogy elképzelsz egy tárgyat mintha egy műteremben lenne csak egyszínű háttér egy megviágítás semmi extra.

pl legyen ez egy szék. Ha sokat gyakorolsz eljutsz addig hogy a legélethűbben eléd tudj vetíteni bármilyen tárgyat.

Ez azért fontos mert ha nem pillanatnyi megérzésre törekedsz hanem sokkal mélyebbre szeretnél hatolni az időben előlre vagy hátra akkor a bejövő érzéseknek az elméd sokkal jobb élethűbb környezetet tud létrehozni s mint mondják az ördög a részletekben búljik meg.

Ezek a késöbbik során szagokkal tapintással egyéb érzékekkel is ki tudod egészíteni s így a legjobb képet tudsz kapni a körülményekről.


6lépés: Ha sikerült elsajátítanod a tehnikai körülményeket jöhetnek az intuíciók.

Ehhez végtelen nyitotság kell hagyd hogy elméd szabadon kóboroljon és ne rekessz ki semmit sem. Jó rossz jöjjön bármi. fontos megjegyezni hogy bármi jöjjön is nem kell hogy megijedj mivel bármikor ki tudsz jönni ebből az állapotból.S ha úgyérzed hogy nem megy akkor ne erőltesd majd később visszatérsz rá.


A lényeg hogy ne stresszelj rá lazítsd el magad és fogd fel játékként egy túraként az ismeretlenbe.


Neked is tudom ajánlani ahogy azt már sokaknak elmondtam hogy megfelelő önismeret nélkül nem érdemesbelekezdeni mivel az sokkal nagyobb próbléma haa saját nemvárt reakcióid miatt kerülsz gubancba mintsem egy külső tényező miatt. Az önismeret fejlesztésére rengeteg anyagot találsz neten is szakkönyvekben is.


Nagyjából ennyita jövőbelátásról...



A telepátiának majdnem ugyan ezek az alapjai: önismeret empátia/beleérzőképesség, és néhány módszer.


A legtöbben tudják hogy a telepátia rokonok, jó barátok között jobban működik mint idegenekkel. Ez persze nem jlenti azt hogy a második esetet ne lehetne elsajátítani csak kicsivel több gyakorlat és erőfeszítés.

Tehát ténykedésünket első ízben koncentráljuk rokonainkra.

pl ha van testvérünk akkor érdems magadban elkezdeni dúdolni egy dalt amit ő is ismer és ami nem totálisan idegen az adott helyzetben. pl himnuszt nem szokás dúdolni fürdés közben.

Szóval dúdolj de csak magadban úgy ahogy te szeretnél átéléssel és hagyd hogy az info elmenjen és azt food észrevenni hogy a másik is rááll és elkezdi dúdolni. Erre jöhet a felkiálltás juhhé sikerült. Ez az alap.


Ennél magasabb szinten most nem térek ki mivel ez sokkal veszélyesebb dolog mint a jóslások.


Ha valami nem lenne egyértelmű vagy kérdés merülne fel írj privátban és megbeszéljük.


Bocsánat kicsit hossúr sikerült de remélem lesz türelmed végigolvasni. :d Jó mulatást!

2010. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy végre született egy normális válsz, legelőször a legrovidebb résszel, a telepátiával próbálkoztam és nem volt nehéz, bár az 1ik haverommal könnyebb volt. még gyakorlok de írhatnál ezek mellé még, ezeket a képességeket teljesen ki szeretném fejleszteni, vagy legalábbis ahogy lehetséges nekem
2010. nov. 4. 23:04
 7/18 A kérdező kommentje:

ó, és egy dolgot még nem említettem, ez nem tom mi:

ha erősen bámulom vkinek vmeik testrészét, az illető 5 mp-n belül 99% ban megvakarja a fejét és mérgesen rámbámul

2010. nov. 4. 23:06
 8/18 A kérdező kommentje:
egyébként már a "bambulásos" állapot is megy, 1 baj van: amint pislogok minden odavész=S
2010. nov. 4. 23:12
 9/18 A kérdező kommentje:
(bocsánat, rosszul írtam az 1ik kommentemet: az illető azta testrészét vakarja meg amire bámulok)
2010. nov. 4. 23:14
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
az ajtónyitás hogy sikerült? megírnád priviben? :)
2010. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!