Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt itt valaki másnak is...

Volt itt valaki másnak is közeli hozzátartozója halála utàn megmagyarázhatatlan jelenség?

Figyelt kérdés
Meghalt nagymamàm testvére, apàm keresztanyja. Gyereke nem volt. Èn voltam a kedvence. Mindent meg tudtam vele őszintèn beszèlni. Mindig megértett soha nem hibàztatott. Szívelegtelensège lett bíztam a csodàban, sajnos hiàba. Jártam a kórhàzba làtogatni, de sajnos nem lett jobban. Meghalt. Halàla napján két furcsa dolog is törtènt. 1 egy nagy lexikonom ami a polcon volt a szekrènyről leesett a földre. De olyan èrdekesen hogy nem oda esett ahova normàlisan kellett volna, hanem a másik sarkában volt a szobànak. Ezt a lexikont ő vette nekem, amikor egyetemre jàrtam. A másik érdekessèg meg az volt, hogy eloltottam a villanyt amikor lefeküdtem aludni, erre arra keltem fel úgy hajnali 3-kor, hogy èg a làmpa. Pedig tisztàn emlèkeztem rà, hogy eloltottam este. Vilàgosban nem is tudok elaludni. Azóta sem találtam rá logikus magyarázatot.

2020. jan. 6. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetfeletti már hogyne létezne.
2020. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat. Nálam is voltak megmagyrázhatatlan dolgok dédimamám halálakor. Nem kell miatta aggódni. Néhány nap után valószínűleg meg fog szűnni. De segíthet ha egy nyugodtabb időszakban mikor egyedül vagy (és esetleg érzed is a jelenlétét) leülsz és megbeszéled vele, hogy mennyire szeretted mennyire fontos volt neked és hogy fj hogy elment DE (és ez fontos) nyugodtan menjen tovább, oda ahová kell, mert te megleszel így is, hiszen már nagyon sok jót tett érted eddig is. Biztosítsd róla, hogy nyugodtan elmehet.
2020. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Meghalt az üknagymamám, eltemettük, aztán 3 napra rá válaszolt egy kérdésemre gyakorin
2020. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Az lesz. Kedves elsőnek pedig nem jelenthetjük ki, hogy a halál után van valami, de azt sem, hogy nincs. Ezt biztosan nem tudhatjuk. Nem kell azért hülyesègnek gondolni ha valaki mond erről valamit.
2020. jan. 6. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Volt ilyen. Több jelet is adott. A drága, nagyon szerettem, sokszor érzem még mindig a parfümjét, mintha elsuhanna mellettem.
2020. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk mostoha anyàm is azt mondta, hogy 3 napig az édesanyja halàla utàn hallotta a hangjàt az anyjànak. Azt mondta, hogy addig nem hitt semmi ilyesmiben. Nemegy buta nő ő sem közgazdász.
2020. jan. 6. 21:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt. Abszolút nem megmagyarázhatatlan, halál után az asztrális síkra kerülnek, ez gyakorlatilag egy újabb réteg a mi világunkra "pakolva", mint egy fólia. Innen már nem tudnak direkt kommunikációt teremteni a fizikai világban lévőkkel (hacsak nem találnak olyat, akinek jók a spirituális érzékei), viszont energia útján még hatással tudnak lenni a fizikai világra. Hogy melyiküknek mennyi energiája van, az változó és több dologtól is függhet. Általában mindig le tudnak lökni valamit, vagy elmozdítani, esetleg eldobni, bár utóbbi ritkább. És mivel másképp nem veszed észre őket, ezért így próbálnak jelezni. Ilyen esetben mindig meg kell mondani nekik, hogy menjenek tovább.
2020. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Olyan hihetetlennek hangzik, hogy a halàl után még van valami. Pedig abszolút nem kizárható, hogy tènyleg van valami. De ezt a tudósok ha akarnák sem tudnàk kutatni. Nincs rá eszköz, mód. Egyszerűen lehetetlenség. Viszont az egyáltalán nem lehetetlenség, hogy nem csak ennyi volt
2020. jan. 6. 22:14
 9/11 anonim ***** válasza:
hm..néha a Jóisten megengedi, hogy fentről közben járnak értünk és segítsenek a rokonaink és mások, ugyanakkor nekik is szükségük van az imánkra, hogy ez oda-vissza működjön Isten jóságával
2020. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
nincs ilyen, csak a gyász érzete miatt hiszed azt teljesen random dolgokra hogy az természetfeletti
2020. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!