Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt itt valaki másnak is...

Volt itt valaki másnak is közeli hozzátartozója halála utàn megmagyarázhatatlan jelenség?

Figyelt kérdés
Meghalt nagymamàm testvére, apàm keresztanyja. Gyereke nem volt. Èn voltam a kedvence. Mindent meg tudtam vele őszintèn beszèlni. Mindig megértett soha nem hibàztatott. Szívelegtelensège lett bíztam a csodàban, sajnos hiàba. Jártam a kórhàzba làtogatni, de sajnos nem lett jobban. Meghalt. Halàla napján két furcsa dolog is törtènt. 1 egy nagy lexikonom ami a polcon volt a szekrènyről leesett a földre. De olyan èrdekesen hogy nem oda esett ahova normàlisan kellett volna, hanem a másik sarkában volt a szobànak. Ezt a lexikont ő vette nekem, amikor egyetemre jàrtam. A másik érdekessèg meg az volt, hogy eloltottam a villanyt amikor lefeküdtem aludni, erre arra keltem fel úgy hajnali 3-kor, hogy èg a làmpa. Pedig tisztàn emlèkeztem rà, hogy eloltottam este. Vilàgosban nem is tudok elaludni. Azóta sem találtam rá logikus magyarázatot.

2020. jan. 6. 20:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Dédmamám halála után horrorfilmbe illő dolgok történtek. Vannak szellemek!
2020. febr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!