Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha ideges vagyok, általában...

Ha ideges vagyok, általában tönkremegy mellettem valami (többnyire gép vagy elektromos eszköz). Ha haragszom valakire, baja esik. Miért van ez? .

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
erős az aurád, így a heves érzelmeid képesek ilyeneket tenni.
2020. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Velem is előfordult már, hogy mérgemben földhöz vágtam a telefont. Nyugi, megesik néha az ilyen.
2020. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert szétvered őket?
2020. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Auratúltengés :D
2020. jan. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesés. :)
2020. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom, de számomra meg mindig is pont fordítva volt, tehát ha valaki rossz kedvű, ideges volt mellettem, az teljesen rám ragadt. Nagyon ébernek és jelenlévőnek kell lennem, hogy ne legyen rám hatással más emberek hangulata.

Egész életemben krónikus fáradtsággal, depresszióval küzdöttem, és mindig menekültem az emberek elől. Hát ezért. De mióta tudatosan éber vagyok, azóta elmúltak a panaszaim.

2020. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ha ideges vagyok véletlen levetkőzöm és úgy sétálgatok porcukros orral a Blahán.
2020. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

“Nem tudom, de számomra meg mindig is pont fordítva volt, tehát ha valaki rossz kedvű, ideges volt mellettem, az teljesen rám ragadt. “


Már nem azért, de ez tök általános emberi tulajdonság....

2020. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!