Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Teljesen véletlenül bekapcsolt...

Teljesen véletlenül bekapcsolt a villany a szobában. Mi volt ez?

Figyelt kérdés
Feküdtem az ágyon, gondolkodtam, fantáziáltam, erre egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy fény van... Odamegyek a villany kapcsolójához, azt veszem észre, hogy tényleg magától bekapcsolt, tehát nem romlott el. Leoltottam, és minden ment tovább, de akkor sem értem, hogy ez mi volt. Próbáltam fizikai magyarázaton gondolkodni, de semmire nem jutottam, ezért semmi másra nem gondolhatok, csak valami természetfelettiben. Még akkor is, ha nem igazán hiszek benne... Valakinek valami tippje? Esetleg mással is történt ilyen már? Kb. negyed órája volt ez az egész.
2010. júl. 22. 23:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
64%
tuti egy szellem :D most félsz ?
2010. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nyilván. Nem félek, csak nem értem az egészet...
2010. júl. 22. 23:42
 3/16 anonim válasza:
71%
hát figy ha nekem bekapcsoldona a szomámba a lámpa tuti beszarnák..:D biztos van ott valaki még rajtad kivüll.. nem bunkoságból de magátol nem kapcsolodik fel. egyedül vagy otthon?
2010. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én jártam ugy hogy fél állásban hagytam a kapcsolót és visszaoltódott,főleg mivel igen laza a kapcsolónk,nem kell rögtön szellemre gondolni,lehet érintkezés is
2010. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, a szüleim is otthon vannak, csak alszanak. Nem hiszek a szellemekben, ezért nem tudok másra gondolni. Talán lett leoltva a lámpa, hogy csak éppen, hogy elmenjen a fény, és egy kis mozdulattal visszaáll? ... Nem tudom, de még mindig nagyon nem értem.
2010. júl. 22. 23:50
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, a harmadik válaszolónak igazat adok, én is ezt írtam. ^^ De a kapcsolóval nem szoktak ilyen gondol lenni, azért furcsa.
2010. júl. 22. 23:51
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
3.vagyok nekünk a tv beszokott kapcsolni magától,aztán ki is kapcsol vissza,és nem szellem,hanem hibás érintkezés a szerelő szerint,ja meg ugy is jártem már h a villanykörte nem volt jól becsavarva vagyis be volt csak ahogy felmelegedett lazult a foglalat és akkor elaludt ha kihült visszagyulladt,nem lehet h nálad is ilyen volt?
2010. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De, elképzelhető. De biztosan először történt ilyen.
2010. júl. 22. 23:59
 9/16 anonim ***** válasza:
paranormal activity...:D
2010. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a horrorfilmeket.
2010. júl. 23. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!