Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ma magátol felkapcsolodot a...

Ma magátol felkapcsolodot a villany, miért volt ez és van valami jelentösége?

Figyelt kérdés
Elmesélem hogy történt , fekütem az ágyban közbe néztem a tv-ét a szobában egyedül voltam pont kezdödöt egy jó film a viasat3-mon és azt néztem kb a 30-perc környékén magátol felkapcsolodot a villany jó nem ilyettem meg de azért nagyon érdekesnek találtam, gondoltam hogy elromlot a kapcsoló oda mentem meg néztem és a villany meglepetésemre fel volt kapcsolva. Utána a villanyt le kapcsoltam és fel is de a villany kapcsoló jó volt, és egyszerüen nem értettem meg , hogy hogyan kapcsolodot fel.Ha egy szellem volt ez mit jelenthet?
2010. jún. 27. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Milyen villanykapcsolótok van? Mekkora erő kell hozzá, hogy felkapcsolódjon? Mert van többféle, itt az én szobámban olyan van, amit tök erősen kell megnyomni, de az előszobában meg olyan, amihez szinte csak hozzá kell érni, és át is billen, és egyszer nekirepült egy légy és attól felkapcsolódott :D
2010. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
Egyből szellem.. A h*lye ember gonodolkodás helyett egyből kitalál valamit. Az őskorban még menő volt ez a gondolkozás. Az nem jutott eszedbe, hogy amikor lekapcsoltad nem teljesen állt a kapcsoló "le" állásba, és egy idő után visszaugrott, és felkapcsolódott?
2010. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
A helyesírási szabályok szelleme járt nálad, nem véletlenül: egy nyolcéves gyerek is megszégyenítene téged.
2010. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%

"Ha egy szellem volt ez mit jelenthet?"


Ha egy szellem volt, akkor biztos félt a sötétben,ezért kapcsolta fel.


De mivel szellemek (ha léteznek is de kétlem)nem kapcsolgatják a villanyt,ez annak a jele, hogy te szimplán hüje vagy.

2010. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
93%

Szia!


Ilyen nálunk is volt, pont egy nagyon nehéz családi válság kellős közepén. Kettő tanú van rá,hogy nem beképzelés volt. Én keresztény vagyok, és szellemnek tulajdonítottam az eseményt,bár nem elsőre, hanem a kapcsolóval való kísérletezés után. Szóval magától AZT a kapcsolót valaki !felkapcsolta.


Mindenesetre utána intenzívebben hittem! :-D

2010. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
68%
Sztem a szellemek megunták a fejedben levő sötétséget, ezzel akartak kompenzálni egy kicsit... vagy tán célzás volt részükről, hogy tévézés helyett olvass és akkor nem ilyen lesz a helyesírásod. Erre nem gondoltál?
2010. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

pont ez volt velem is 2 napja.

És nem bunkóságból de szerintem olvass sokat mert nagyon rossz a helyesírásod.

2010. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor f*stam össze magam mikor a tvm kapcsolodott be. aztán rájöttem hogy szimplán elromlott, mostmár minden nap háromszor megcisnálja, ha én bekapcsolom ő kikapcsol, majd ha már nem is számítok rá orvul bekapcsol és megijeszt:D
2010. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Van kóbor áram is, nemcsak kóbor szellem.
2010. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem szégyelled, hogy magyar létedre ilyen a helyesírásod? Legalább tennél fel helyesírás-ellenőrzőt.. Buta!
2010. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!