Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Teljesen véletlenül bekapcsolt...

Teljesen véletlenül bekapcsolt a villany a szobában. Mi volt ez?

Figyelt kérdés
Feküdtem az ágyon, gondolkodtam, fantáziáltam, erre egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy fény van... Odamegyek a villany kapcsolójához, azt veszem észre, hogy tényleg magától bekapcsolt, tehát nem romlott el. Leoltottam, és minden ment tovább, de akkor sem értem, hogy ez mi volt. Próbáltam fizikai magyarázaton gondolkodni, de semmire nem jutottam, ezért semmi másra nem gondolhatok, csak valami természetfelettiben. Még akkor is, ha nem igazán hiszek benne... Valakinek valami tippje? Esetleg mással is történt ilyen már? Kb. negyed órája volt ez az egész.
2010. júl. 22. 23:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Egy,kettő, Freddy érted jő!
2010. júl. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt olyan hogy pont éjfélkor a tv órája szerint kiesett a lámpámból az égő és darabokra tört..éppen aludtam szal a szívroham jött rám.. mégsem mondtam hogy szellem, mert énsem hiszem benne.. pedig akkor még 15 éves voltam..aludtam tovább bár kicsit elgondolkoztam előtte..

gondolom rosszul volt becsavarva vagy akármi nem értem..

lehet nálatok is valami áram probléma lápett fel vagy akármi történhetett .. :)

2010. júl. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy tényleg valami természetfeletti hatás érte. Nincs kizárva, persze én azért mondom mert hiszek benne.

De ugyanakkor van rá magyarázat. Amit már korábban írtak, lehetséges, hogy érintkezési hiba (még ha eddig nem is jelentkezett, lehet meghibásodott).

Nekünk a fürdőszobai villany szokta ezt csinálni. Sokszor amikor lekapcsolom magától visszaugrik. Talán nálatok is ez történt.

2010. júl. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem hiszel az ilyenekben, miért ebbe a kategóriába írtad?
2010. júl. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem volt olyan,hogy a lámpámból kiégett az égő,nem lehetett bekapcsolni...Már több hete nem volt kicserélve,senki nem nyúlt hozzá,nekem nem kell a nagy fény,elvagyok kislámpával is...És egyszercsak ülök a gép előtt és hatalmas fény lett,mondom mi a franc...Nézek a lámpára fel,és világított.Egyből rohantam ki anyámékhoz hogy kicserélték e a villanykörtét,de nem cserélte ki senki..Aztán visszajöttem lekapcsoltam majd megint felakartam,de nem sikerült..Hát eléggé megkergetett a szívroham :DD
2010. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

na én így voltam a gépemmel. Rossz volt a táő, megmakacsodott, elromlott, de működióött, csak kicsit máshogy.. meg a bekapcsoló vezetékeket is rosszul dugtam vissza az alaplapra..


És kikapcsoltam, konektorból nem húztma ki persze,és egyszer csak éjszaka bekapcsolt magától..xD kicsit beszartam.. azthittem eggy szellem ül a gépemnél és nézi a myvipjét xD


de a legdurváb az volt mikor, megnéztem a rettegés házát, és pont 03:15 kor ébredtem fel.. mint a filmbe..nem mertem elaludni..:D

2010. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!