Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik Bloody Mary? ÉS lehet...

Létezik Bloody Mary? ÉS lehet egy szellem a barátunk?

Figyelt kérdés

Arra a két kérdésre keresem a választ, hogy létezik-e Bloody Mary,és hogy lehet-e szellem a barátunk.

Én úgy tudom Bloody Mary történetét, hoyg egyedül élt a lakásában, 19 évesen, amikor betörtek hozzá és brutálisan meggyilkolták.Azóta aki megidézi őt, a tükörben, arra lesújt.Már sokan próbálták, de sikertelenül, ezt ovlastam. Barátnőm is idézte már meg, sikertelenül.Azt is hallottam, hogy késő este, kimászik a tükörből és úgy öl meg, még úgy is, hogyha nme idézted meg. Igaz ez ????

Ha egy szellem lenne a barátom,nem tudom mit csinlnák.Nektek van szellembarátotok?Úgy értem,hogy aki elkísér dolgozni, vagy együtt tévéztek,vagy gépeztek, stb.Szerintetek, létezik ember-szellem barátság?akinek van szellembarátja, az légyszíves írjon, és Bloody Mary-s történetet is, akinek van vele 'élménye'!!!!


2011. máj. 9. 16:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan kérdezted, azt ajánlom ne itt tedd fel, úgyse fogsz rá normális választ kapni, manapság már senki se hisz semmiben. Hogy létezik e blody mary, nem tudom, lehet hogy van igazság alapja, lehet hogy nincs. Hogy lehet e szellem a barátunk. Egy szellem az egy itt ragadt lélek, aki keresi az utat a másvilágban (jó esetben), vagy azért nem megy el, mert valami még nagyon a földi léthez köti. Ettől függetlenül vannak olyanok, akik elhunyt szeretteikkel beszélgetnek, megidézik őket. Persze olyanok, kik értenek is hozzá. Azt nem tudom, mennyire szokás lehívni egy lelket, csupán csevegésből. Persze szellemet bármikor lehet idézni, lehetséges, hogy egy szellem a barátunk, de mint azt mondtam, ő jó esetben tovább akar lépni, s nekünk segíteni kell őt.
2011. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

ha élő ember volt akkor lehetséges az idézése.

lehet kényszeriteni és hivni is.

2011. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Szerintem Bloody Mary egy legenda, én nem hiszek benne legalábbis.

Szellem barátunk is max csak akkor lehet, hogy ha még nem lelt békére, vagy ha inkább angyal, mint szellem.

2011. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom! Rosszul olvastad. Bloody Marynek a Viktória előtti angol királynőt nevezték. Mária királynő. Azért kapta a véres jelzőt, mert hithű katolikusként, legyilkoltatta a protestánsokat, hogy ismét helyre álljon a régi katolikus "rend". Nem én találtam ki, ennek nyugodtan utána olvashatsz, mondjuk egy sokkal hitelesebb helyen mint a wikipédia..
2011. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%
Bloody Mary akkor létezik, amikor éltre keltem. Vodka, paradicsomlé, só és bors kell hozzá és nagyon jól tud esni egy buliban. Nyami :P
2011. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy lehet szellem a barátod, ott van például Casper.
2011. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Neeem :xD
2011. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%
Én nyitott vagyok sok mindenre, de azért tudni kéne hol a határ, és nem kéne elhinni mindent. Ezt nem azért nem hiszik el az emberek mert senki nem hisz semmiben, hanem azért mert hasonló f@szságról még nem nagyon hallottak, max ezen az oldalon.
2011. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Vodkás paradicsomlevet kell bemutatni áldozatul és már nem is bánt.Sőt,ha magadban mutatod be (megiszod) még jó kedvre is derültök a tükör előtt.Az idő kevés.MOST!!!
2011. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ne akarj szellemekkel barátkozni mert anyukám ismert olyan nőt akinek meghalt a férje és állandóan megidézte ( már ha lehet ilyet ) és a végén bezárták a diliházba mert megbolondult...
2011. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!