Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha mindig újra látok valakit,...

Ha mindig újra látok valakit, akkor az már nem véletlen?

Figyelt kérdés

Volt, hogy úgy láttam újra, hogy már éppen nem gondoltam rá.

Aztán volt olyan, hogy fél év után eszembe jutott, alig rá egy hétre újra látom. Már nem is azon a környéken lakik se ő, se én, de mégis valahogy mindig újra látom őt. Mit gondoltok erről?


2020. márc. 14. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem véletlen
2020. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden véletlen és semmi sem az. Ha megérti valaki a világ működését akkor befolyásolni is tudja, a dolgoknak már csak ez a rendje. Egyébként nem azért láttad mert gondoltál rá, hanem mert így akarta hozni a Sors a "véletlen" minden mást csak belemagyarázol.

A Sors furcsa dolog... sok mindent mutat, tesz az, de rájössz majd az életed irányítása attól függ hogy csak utólag látod mi miért van, vagy felismerd időben mersz és képes is vagy cselekedni.

2020. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Az Alzheimernél az a jellemző, hogy az ember mindig új arcokat lát.
2020. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nem az, azaz nem véletlen...

Mindig ugyan az a település, vagy azért ennél azért voltak extrémebbek is? (költözés, nyaralás stb.)

2020. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ugyanaz a település, de ezen belül mindig máshol, máskor. Én egy másik részén élek már ő meg tudomásom szerint elköltözött.

De amikor egy környéken éltünk akkor se mindig ugyanakkor találkoztunk és már akkor is érdekes volt.

Olyan is előfordult, hogy épp a munkája ott volt abba az utcában amin én keresztül sétálok amikor munkába megyek.


Köszönöm a válaszokat. Én sem tudom elhinni, hogy ez véletlen lenne.

2020. márc. 15. 05:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Véletlen nyilván nincs, de annak sincs értelme, hogy belemagyarázz valamit.
2020. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!