Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A mai napig tisztán emlékszem...

A mai napig tisztán emlékszem ezekre a dolgokra . Ilyen lehetséges vagy ez csupán véletlen? Kicsit hosszú lett elnézést. De talán így érthető.

Figyelt kérdés

10 éves voltam mikor éjszaka 2-3 óra körül felkeltem és dédimamámat láttam az álló lámpám helyen ( tisztába voltam akkor is hogy az az állólámpa ) gyorsan becsuktam a szemem , majd újra kinyitottam és még mindig ott volt . 3. jára becsuktam es kinyitottam a szemem eltűnt .Vissza aludtam . Reggel mikor felkeltem anyukám szolt hogy dédi meghalt .


Szintén 10 pár éves voltam ,mikor papám kórházba került , jöttek mamáék , én pedig mondtam :nyugi 2 hétig még élni fog papa ... napra pontosan 2 hét múlva meghalt .


15-16 éves voltam amikor apukámnak autóbalesete volt , ekkor viszont csak álmodtam ültem mellette a kocsiba .. majd mar kint álltam a kocsit messzebbről láttam 3 mat pörgött az autó, felkeltem lementem elmesélem anyukámnak és mondta apának balesete volt , haza jött mielőtt elkezdte volna mesélni mi történt , elmeséltem neki mit álmodtam , es mondta 3 at pördűlt az autó.


16 éves voltam mikor nagynéném terhes lett , ültem mellette majd mondtam neki kisfia lesz , és én leszek a keresztanyja . Kisfiú lett , de nem tudtak eldönteni ki legyen a keresztanya/apa . kalapból húzták ki a neveket , vagy egy keresztfiam :)


2019. nov. 18. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
No, esti mese megvolt, mars aludni.
2019. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
2019. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emlékeket megszépíti az idő!
2019. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, ez lehetséges. Nagyon jól működik a jövőbelátó képességed. Mindenkinek van ilyen legalább egy kis mértékben, csak sokan nem használják.
2019. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!