Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Elöször is elmondom hogy nemigazán hiszek a szellemekbe de már nincs más ötletem...

Szoval elmentem anyukámhoz pár napra mert beteg lett és én ápolom (amugy egyedül él)

És haza érek a boltból hallom hogy anyukám fent az emeleten pakolászik meg járkál, nem foglalkoztam vele elkezdtem főzni hallom hogy bekapcsolja a tv-t és hogy lever valami tányért, felszoltam hogy jól van e de nem jött válasz

Kis odő mulva nyílik ki a bejárati ajtó és jön be anyukám én nézek rá meglepődve hogy ő hol volt azt mondta csak átugrott a szomszédba

Gyors felszaladtam az emeletre nem volt fent senki a tv se ment és nem esett le semmi

Nemértem a dolgot gondolkoztam hogy valami állat de emberi léptek voltak

Most meg felkapcsolodott a folyósón a mozgásérzékelő meg olyan hangot hallok mintha húzgálnák a zuhanyfüggönyt


2020. márc. 22. 02:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Kezdek félni
2020. márc. 22. 02:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Vedd fel.

Nézd ,hallgasd vissza, és ha akkor is itt van akit kezd el félni.

2020. márc. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek megmagyarázhatatlan dolgok, de, ha hiszed ha nem egyszer én is jártam így egy fényképpel. Egyszer éjjel aludtam, mikor leesett. A kép egy polcon volt állítva képkeretben, nem volt tartó a hátulján csak neki volt támasztva a falnak és előtte volt egy pezsgős pohár meg a fél literes kedvenc korsóm. Ez a polc magasan volt az ágyam felett és széles is volt így a kép nem felettem volt hanem a tv és parketta felett. Egyszer egy hatalmas zörrenésre keltem fel. A kép leesett, de nem akárhogy. A poharaim sértetlenül álltak a polcon! A tvre se esett rá a kép. És ami még furább volt, hogy amekkora robajjal járt az üveg nem tört el a kereten. Egyszer jártam így, de megtörtént
2020. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lacagyerek ***** válasza:
Én elég szkeptikus vagyok, de örülnék ha egyszer én is élhetnék át hasonló dolgokat. Persze tudom, hogy elég ijesztő lehet most ez neked, de sajnos nem tudok jobb választ adni rá, minthogy ne pánikolj és próbálj meg körbenézni, hogy adhatta e ki valami más a hangokat. Pl: Csövek, kazán, ereszcsatorna. A laminált padlö és a régi parketta adhat ki kopógó hangokat. Ennél többet sajnos nem tudok mondani esetleg, hogy kicsit irígy vagyok, mert velem sose történik ilyen.
2020. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!