Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek is volt már ilyen...

Simon Petrikov kérdése:

Nektek is volt már ilyen élményetek?

Figyelt kérdés
Neketek ks volt már olyan, hogy amikor beszéltetek arról hogy mit szeretnétek, és utána az élet mintha mitha mindent megtett volna, hogy ne sikerüljön? Én például amióta otthon kimondtam, hogy 2021 végéig szeretnék élni, azóta mintha mindent megtenne az élet, hogy addig se bírjam ki.

2020. márc. 24. 12:13
 1/6 A kérdező kommentje:
*is
2020. márc. 24. 12:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én például szívesen meghaltam volna néhány évvel ezelőtt, erre még mindig itt vagyok. Talán jobb is így.
2020. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, hogy 2009-ben akartam magam megölni, de nem sikerült. Viszont azóta mintha nem is élnék. Ha halott lennék is minden úgy alakult volna, ahogy most van.
2020. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1, Folyamatosan szeretnék végre egy másik munkát végezni, teszek is érte, nem jön össze;

2, Folyamatosan gondolok a lábfétisre, szeretnék magam mellett tudni egy ezt kedvelő nőt, ez sem jön össze.

2020. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha azért akartok bizonyos dolgokat elérni, megvalósítani, megkapni, hogy annak segítéségével mondjuk elmeneküljetek egy élethelyzetből vagy megszüntessetek egy zavaró tényezőt az életetekben, azt az élet nem fogja támogatni. Sőt, minél több akadályt állít elétek, hogy felismerjétek, a probléma nem az adott élethelyzettel van, amiből el akartok menekülni, hanem az ellenállással bennetek.
2020. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. Minden ember életében előfordulnak időszakok, amikor úgy érzi, még a nap is azért kel fel reggel, hogy vele kibabráljon. Változtass! Einsteinnekk tulajdonítják a mondást: A világ legnagyobb őrültsége más eredményt várni, miközben mindent ugyanúgy csinálunk, mint eddig.
2020. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!