Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Törvényszerű, hogy 40 felett...

Törvényszerű, hogy 40 felett jönnek a betegségek, vagy ez téveszme, amit szándékosan építettek be a köztudatba?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 12:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
5 válaszoló, nagyon jó ilyeneket is olvasni. Nyilván mentálisan is egészséges vagy, és az életeddel is elégedett vagy, ugye? (remélem.)
2020. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48 leszek, de halistennek eddig elkerultek a bajok. Kisebb gondok azért akadtak, de azok meggyogyultak. Szeretném ha úgy maradna, ezert próbálok keveset stresszelni és humorosan fogom fel az életet.
2020. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az 5-ös vagyok, szerintem mentálisan is egészséges vagyok, habár a környezetem szerint nem mindig, mert nem a "koromnak megfelelöen" viselkedem, még most is nyelveket tanulok, egyéb téren is igen aktív vagyok, általában farmer-pólóban járok napközben, a baráti közöm 30-40 köztiekböl áll, szóval a korosztályom szerint kicsit(?) örültke vagyok.

Meg az életemmel is nagyjából elégedett vagyok, privát nincsnek igazán gondjaim, de egyébként vannak ugyan olyasmik, amiket szeretnék elérni, de valószínütlen, hogy sikerül, így keresek más célokat.

2020. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Általában ez jellemző.
2020. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
0%
Nem igaz, hogy nem változik a Dns életünk során. Mutálódhat, változhat.
2020. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy öröklöttség, de inkább téveszme.

Idén leszek 57 éves, semmi bajom, nem nézek ki ennyinek,nem vagyok sem testileg,sem lelkileg lerobbant.

Két éve rendszeres vérplazma-donor vagyok, éppen holnap lesz a 88.alkalom. A főorvos szerint a leleteim egy 30-as férfinek felel meg.

De ismertem olyan 37 évest, aki 60 feletti betegségekkel és lelki gondokkal kuzdött.

2020. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy csomó betegségem volt 20-30 körül, és fokozatosan meggyógyult az összes 40 felé. Mert rájöttem mitől voltak. (Nem lelki ok, hanem inkább körülmények)
2020. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze. Ha van feleség van oregedes
2020. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!