Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megérzi a másik ha rá gondolun...

Megérzi a másik ha rá gondolunk? Vagy ez csak teória?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 18:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%
Tök fura, hogy olyanban nem hisznek az emberek, hogy valaki nem dug félre, de ilyen sci-fi kitalációkban meg igen.
2020. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%
ez nem sci-fi kitaláció. ez valós dolog. ez a te szegénységi bizonyítványod ha ennyire vak vagy az élethez.
2020. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
62%

Véleményem szerint van amikor/akik igen, van amikor/akik nem.

Nekem is rengetegszer volt olyan, hogy pl. nem beszéltem évek óta valakivel, eszembe se jutott, aztán 3 év elteltével bevillant, hogy mi lehet vele, és másnap rám írt, hogy rég beszéltünk.


Olyan, hogy egyszerre hívtuk egymást a párommal, ezért foglaltat jelzett mindkettőnknek, RENDSZERESEN volt.


Olyan is volt, hogy megemlítettem barátnőmnek random, hogy tök jól esne egy kávé, erre egy ismerősünk random magától vett nekem egyet, úgy, hogy nem is mondtam.


Szóval vannak ilyenek az életben, én legalábbis hiszek benne. Mindenkinek szíve-joga eldönteni. Ez nem azt jelenti, hogy ha én most erősen arra gondolok, hogy János írjon rám mert jó pasi, akkor János rám ír. Nem törvényszerű.


Viszont szerintem vannak ilyenek, hogy a másik megérzi.

2020. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
27%
Évek óta van egy srác aki akárhányszor eszembe jut megjelenik. Nem ismerjük úgy egymást szóval ez kimerül abba, hogy látom az utcán, de akkoris mindig előfordul.
2020. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
20%
ezek az égi jelek:DD
2020. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%
komolyan mondom, a saját tapasztalait írja le az ember.és lepontozzák?! :)
2020. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
39%
Nem látok benne realitást, de mégis sokszor előfordult. Vagy megéreztem a párom hangulatát ha nem volt velem
2020. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A legrosszindulatúbb válasza:
34%
Baromság, f#szság.
2020. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
44%
Szerintem van ilyen. De nem mindenkivel. Nem tudom mitől függ. Volt olyan hogy éreztem hogy egy pasi rám gondol, és mindjárt ír és csörrent is a teló, de van olyan is akiből semmit nem érzek.
2020. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%

Mese.


És elárulom, hogy a húsvéti nyuszi sem létezik.

2020. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!