Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megérzi a másik ha rá gondolun...

Megérzi a másik ha rá gondolunk? Vagy ez csak teória?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 18:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%

Abszolut letezik es vicc versa mukodik akkor ha ossze vagytok hangolodva es az erzelmek/vonzodas kolcsonos. Velem ez millioszor megtortent, h vizualizaltam valamit es cakkra pontosan ugy tortent par nappal kesobb-az egyetlen kulonbseg h az illeto nem azt a polot viselte amit elkepzeltem.


En abszolut erzem amikor gondol ram es o is erzem amikor gondolok ra. Ez az egesz dolog egy allati eros energiaaramlas.

2020. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
59%
A telepátia nem létezik.
2020. máj. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
16%
hát deee, létezik.
2020. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
14%
Szerintem van benne valami. Az exemmel nagyon egy hullámhosszon voltunk mindig is, de már pár hónapja mással van. Folyton a fejemben jár, sokszor elviselhetetlenül érzem magam. Már arra vetemedtem, hogy esténként azért imádkozom: Ne legyen tartós a viszonyuk, és találjunk vissza egymáshoz. Igen, aljas dolog rosszat kívánni, de ez van. Aztán beszéltünk telefonon és kiderült: Tényleg nem olyan fényes a helyzetük, és hogy "ez nem is kapcsolat,,. Meg panaszkodott még egy sort. Ja, és én is folyton a fejében járok az új fickó ellenére. Meg aztán beszéltünk egy filmről, és pár nappal később kb. 5 perc eltéréssel kezdtük el letölteni (nálam ráadásul csak egy hirtelen támadt ötlet volt, teljesen mást terveztem csinálni abban az időpontban). Lehet érvelni amellett, hogy ezek csak merő véletlenek, de szerintem léteznek az ilyen láthatatlan kötelékek.
2020. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
De jó lenne, akkor valaki folyamatosan ezt érezné általam...
2020. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!