Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már 1éve hogy szakitottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1éve hogy szakitottunk exemmel havonta beszelgettunk egyszer kétszer féltékenyek voltunk egymásra egyikünk se akarja hogy a masik mással legyen. Ez kötődés vagy szeret?

Figyelt kérdés
En tudom hogy szeretem de nem tudom hogy o most csak kotodik hozzám mert en megadtam neki mindent a csaladot baratokat mert senkije se volt.
2020. máj. 1. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Arról lehet tudni, hogy miért szakítottatok?
2020. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta birtoklasi vagy is lehet. Ha pl tudod hogy nem akarsz tole semmit de azt se akarod massal legyen..
2020. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már ennyiből erősen sejthető hogy toxic sz*r kapcsolat volt. Olyan nincs hogy ne legyél mással, igaz velem se fogsz, de azért akarom hogy mellettem legyél.


Kötődés lehet van, de az nem jelenti automatikusan hogy egészséges lenne. Olvass utána a mérgező kapcsolatoknak és azok alapján betudod lőni milyen volt vele együtt.


Amit most csináltok, mondanom sem kell hogy semmi értelme.

2020. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En szakitottam, mert mar a kapcsolatban nagyon feltekeny tipus volt es belefaradtam, hogy teljesen bezárt a kapcsolatba nelkule semerre se mehettem.
2020. máj. 1. 19:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki mivel hianyzunk egymasnak stb probaljuk meg újra féltekenyseg nélkül, de hogy en azota probaltam más csavokkal kapcsolatba lépni o ezzel azt hiszi megcsaltam pedig együtt se voltunk csak remenykedett ujra oszejovunk es mivel hiaba voltam massal csak o jart a fejembe igy momdtam probaljuk ujra de ugye nem akarja igy de ha megtudja hogy ismet massal probalkozom akkor egyből irkal es hivogat hogy tehetek ilyet hisz o szeret
2020. máj. 1. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!