Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Multiverzummal kapcsolatos...

Multiverzummal kapcsolatos érdekes történetek?

Figyelt kérdés

Veletek volt már valamilyen fura az életetek során ami bizonyítaná hogy létezik multiverzum?

Életem során történt már pár érdekes dolog, az egyik az hogy én úgy érzem 2x ünnepeltem a 6. évemet.. Annyira bennem maradt ez az emlék, hogy teljesen ki voltam akadva kiskoromban, hogy megint ugyan azt a születésnapomat ünneplem.. És jöhetnek a szkeptikusok hogy honnan tudnám hogy hány éves voltam iskolába se jártam stb, de kiskoromban sokat foglalkoztak velem és tanítgattak számolni, ilyenek. És bennem van mai napig az érzés, és az emlékek hogy valami nem stimmel..


2020. máj. 31. 16:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
34%
Ennek az ezotéria kategóriában a helye
2020. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Off: A kvantum fizika az ezotéria?
2020. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
36%

Még ha igaz is, amit mondasz, mi köze lenne ennek a multiverzumhoz? Ennyi erővel úgy is magyarázhatnád, hogy valahogy visszaröpültél az időben, és újraélted.

Egyébként valószínűleg vagy utólagos deja vu érzésről lehet szó, vagy csak szimplán kicsi voltál, nem figyelted hány éves vagy :D Fura, dehát hihetőbb, mint a dimenzió-, vagy időutazás...

2020. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
57%
Volt. De ne foglalkozz a sajátoddal sem, mert jó nem sülhet ki belőle!
2020. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Igazabol teljesen emlékszem mind a 2 születésnapomra.. Emlékszem mikor először ünnepeltük aztán a másikra is. Es a tortám színe is más volt csak a kis tábla volt ugyan az. Igazából nem tudom hogy miért a multiverzummal kerdeztem, csak sokat olvastam róla es hát vegülis ugyan az történt csak kisebb dolgok változtak. (mint a torta színe). Fura az egészbe bele gondolni. Nagyon foglalkoztatnak ezek a dolgok, az univerzum működése, minden ilyesmi.


Utolsó, ezt hogy érted/mire írtad?!

2020. máj. 31. 20:48
 6/32 anonim ***** válasza:
93%

Arra hogy ezeket a dolgokat sokan megtapasztalják, de gazgag és egyben okos emberek is csak valami korszerű modern vallásos magyarázatot tudnak rá adni és/vagy kapni.

Modern világunkban az interneten is sokan beszámolnak ilyenekről. Elég midern a világ, hogy tudjuk van ilyen. De nem elég modern, hogy választ is találjuk az okára.

Visszont, ahogy régen is a még akkor meg nem érhető dolgokba, nem volt elonyös bele lovalnia magát a többségnek.

2020. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
Minnél jobban foglalkozól valamivel, annál imkább észre veszed a hozzá kapcsolodó dolgokat. De ebben az esetben, ebből leginkább csak hátrányod származhat.
2020. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

#6.


"Modern világunkban az interneten is sokan beszámolnak ilyenekről. Elég midern a világ, hogy tudjuk van ilyen. De nem elég modern, hogy választ is találjuk az okára."


Linkelsz erre példát? (Komolyan kérdem, kíváncsi lettem).

2020. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
43%
"De javu"-vek találszsokat. Olyant is, hogy órákkal, vagy még hosszabb idővel korábban beszámolt, egy még meg nem történt eseményről.
2020. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Ez a jelenség a fő kiváltó oka a VR "vallásnak"/világnézetnek is.
2020. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!