Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha a múltatokban egy dolgon...

Ha a múltatokban egy dolgon változtathatnátok, vagy kissé átírhatnátok mi lenne az és miért?

Figyelt kérdés

Eddig én erre a kérdésre nem igazán tudtam választ adni. Nem gondoltam volna, hogy ez a fennállás nem fog sokáig így maradni. Ugye az ember rengeteg hibát követ el, ez az élet rendje. A hibáinkból tanulni lehet. azonban vannak azok a hibák amik ha nem történnek meg lehet, hogy teljesen más irányba ment volna az életünk. Sajnos rossz érzés egy ilyen hiba tudatában élni, legalábbis nekem. Számotokra melyik lenne az a hiba az életetekből amit megváltoztatnátok? Mit gondoltok, mi lett volna ha nem úgy csináljátok a dolgokat?

A válaszokat előre is köszi! Nagyon kíváncsi vagyok.



2020. jún. 5. 06:09
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Én csak egy valamit változtatnék meg a múltban elkövetett hibámból...


...Noha még van rá lehetőségem, hogy egy napon olyan magas pozícióban kerülök, hogy én magam is változtatni tudok majd ezen a triviális baklövésemen...


... Hiszek abban, hogy az isten, sátán a mi Úrunk vissza küld a múltban, hogy pofon tudjam vágni magam, mielőtt...


...Úgy van! Mielőtt még...



... Válaszolnék erre a kérdésre!

2020. jún. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha vissza mehetnék a múltba, akkor lefeküdnék olyan nőkkel, akikkel akkor nem mertem :D Viszont ha visszamennék a múltba, és a tudatom is akkori lenne, ugyanúgy nem tenném meg xD
2020. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Két kapcsolatot el sem kezdenék, mert csak káromra voltak. És angolul tanulnék a kezdet kezdetétől.
2020. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
2-es,csakhogy tudd. A nemi erőszakot súlyosan büntetik.
2020. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Soha a büdös életbe nem álltam volna szóba a gyerekeim apjával.
2020. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem költöztem volna vissza az energiavámpír anyámhoz csakmert egyedül maradt és nem adtam volna el a lakásom,továbbá az ő hatására nem hagytam volna el az akkori páromat,akkor most lenne életem....elképesztő,hogy mennyire képesek lehúzni a közvetlen környezetüket,de Mörfi törvénye,hogy pár évvel ezelőtt úgy pofára esett két szatyorral a kezében (amit a világért sem engedett volna el a több kiló csirkefarháttal),hogy inkább szétcsapta magát a betonon és az első 2 fogát ki kellett húzni...mondanom sem kell a hátsók már nem voltak meg,de azóta sem sem esik le neki,hogy a tükörben lévő vigyorgó vámpír esetleg belső tudatalatti tükröződés....nembaj okosabb lettem, a következő életben majd bepótolom..
2020. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2015-ben egy fontos dolog kapcsán másként viselkedtem volna, és utána nem zakkantam volna meg.
2020. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek!
2020. jún. 5. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennek csak akkor van értelme ha nem okoz kárt sem a tőlem független embereknek sem a környezetemnek se magamnak. Honnan tudod hogy azzal a tapasztalattal ami most van nem lesz e jobb mintha attól félve hogy szarabb így megváltoztatsz egy dolgot.


Maximum életmentés miatt mennék vissza.

2020. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös megértelek de ha akkor nem állsz szóba a gyerekeid apjával akkor most a gyerekeid sem lennének, mert gondolom őket imádod. Kiabálhattál volna hogy hol a gyerekem? A megváltoztatott múlt árnyékában rekedve.
2020. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!