Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ő lenne az ikerlángom?

Ő lenne az ikerlángom?

Figyelt kérdés

Általános iskolában találkoztunk először, ő az első perctől fogva velem akart lenni, de én túl fiatalnak tartottam magam, visszautasítottam. Aztán valamiért elkezdtem vele álmodni, pedig nagyon nem vonzott a külseje, kifejezetten undorítónak találtam(az álmaim érdekes módon az ellenkezőjéről szóltak). Elkezdődött egy harc köztünk, egy amolyan tűz és víz dolog, hol utáltuk egymást és megpróbáltuk a másik életét megkeseríteni, hol imádtuk egymást. Egyszer volt lehetőségünk kettesben lenni ahol olyasmit éreztem amit azóta sem a kapcsolataimban, amikor a szemébe néztem úgy éreztem hogy ismerem, ő a másik felem, amikor hozzám ért úgy remegtem, hogy majdnem összeestem, pedig semmi komolyabb nem történt köztünk. Ő éretlenebb volt mint én, gyerekesebb. Aztán az élet elszakított minket, neki külföldre kellett költöznie, ott kezdte meg a gimnáziumot, én maradtam itthon. Nem beszéltünk, nem láttam, rettenetesen hiányzott, mindig vele álmodtam,rá gondoltam.

És közben mintha megérezte volna, felhívott, hogy hiányzom neki és ő is rám gondol folyamatosan. Volt hogy hazajött és találkoztunk volna de nem jött össze, azután mindkettőnknek párja lett. 3 éve nem beszéltünk. 14 évesen láttuk egymást utoljára, most én 19, ő 20 éves. Nekem még mindig úgy érzem pár párkapcsolat után, hogy sosem éltem meg mind lélekben, mind fizikaliag azt, amit vele, akkor, gyerekként. Ő mindig azt mondta hogy majd egyszer újra együtt leszünk, érzi. Én is érzem. De nemtudom, annyira lehetetlen történetnek hangzik ez, ti mit gondoltok? Valóban ő lenne az ikerlángom? Ha igen, vajon mikor hoz minket a sors újra össze?



2020. jún. 7. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Nézem...


Hahahhahaa. Te cagy az első itt gyakorin akinek végrebezt írthatom.., igen.

2020. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jún. 7. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Mivel párotok van, így nem.
2020. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kettő miért zárja ki egymást?
2020. jún. 7. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A sors előbb vagy utóbb úgy is összehoz titeket! Valószínű, hogy előző életetekben is együtt voltatok.Szerintem igen, ő a te ikerlángod!
2020. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézem...

Igen. Ritka.

2020. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd a következő életetekben :(
2022. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!