Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mint vallásos emberek ti mit...

Mint vallásos emberek ti mit gondoltok a holnapi vilagvégéröl?

Figyelt kérdés

Elvileg a maja naptárt félreolvasták és nem 2012.dec.21. volt a helyes dátum hanem 2020.jun.21.


Link: [link]


Link: [link]


Link: [link]


Egy pap szerint is jön az apokalipszis: [link]


Tehát holnap itéletnap.


Ti mint mélyen vallásos emberek mit gondoltok erröl a holnapi végitéletröl?



2020. jún. 20. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
Jaaaj! Istenem! A sok hiszékeny pojáca! Holnap írni fogok ha nem lesz a kitalált dolog amiről itt hablatyoltok!
2020. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 A kérdező kommentje:
Remélem igaza lessz azoknak akik szerint nem lessz semmi.
2020. jún. 20. 23:11
 13/74 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem később tartjuk meg. :)

Én arra gondolok, hogy szerintem 1000 évig még tutkó nem lesz világvége; de ez csak tipp; de most szerintem , a holnap miatt tuti nem kell aggódni, tehát nem lesz világvége holnap, ebben én biztos vagyok, meggyőződésem. :)

2020. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
0%

*Egyébként , érdekesség-képpen

Ahhoz, hogy higgyünk a majáknak, ahhoz is hit kell. Ez az egyik; a másik meg; csak mert nem csinálták tovább, lehet, hogy mert mondjuk meghalt közben, aki csinálta, mert olyan hosszú időn át dolgozott rajta; tehát mi van, ha nem is akarta (/akarták) abbahagyni, csak mondjuk meghaltak közben, mert már nagyon öregek voltak, akik ezzel foglalkoztak? Vagy nemtom, leléceltek a földönkívüliekkel, és már nem látták tovább értelmét csinálni tovább a naptárt; vagy mondjuk tudatszintet váltottak, és átkerültek egy másik dimenzióba így hirtelen, egységesen mondjuk; vagy pl már nincsen fizikai testünk, hanem fény-testben itt lebegnek körülöttünk? Amúgy ezeket az elméleteket, felvetéseket csak most szoptam ki a kisujjamból, tehát nem feltétlenül van alapja bármelyiknek is.

2020. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:
Érdekes.
2020. jún. 20. 23:19
 16/74 anonim ***** válasza:
*hogy mondjuk pl csak egységesen, együttesen lehetett elmenni, mert mondjuk egyazon lélekcsalád, és akkor úgy mentek. És talán vagy ők döntöttek úgy, vagy pedig a Jóisten, Isten pedig " nem lakozik kézzel csinált templomokban, bennünk van";és "mind istenek vagytok, a Fennségesnek fiai/gyermekei mindahányan."
2020. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:

"A közösségi portálok és az online fórumok nyolc évvel ezelőtt azzal voltak tele, hogy 2012. december 21-én jön a világvége, akkor jár le ugyanis a dél-amerikai őslakos Maják naptára."


Nem tudom már hol hallottam/olvastam, de mondták, hogy talán csak azért maradt abba 2012-nél a maja naptár, mert kerek kőbe vésték és a többi része elgurult.

Szerintem, ez figyelemreméltó hipotézis.

2020. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
45%
Akkor nem kerek kőbe vésték, és betelt a kör? Tehát, hogyha mondjuk pl minden napnak volt mondjuk most mondok valamit, 3 fok; mint a szögmérőn (360fokos a kör, és tehát erre gondolok, hogy így, annak a fokai vannak szétosztva; a hármat azt meg csak példának írtam) Vagy nemtom, mondjuk pl tehát betelt, és már mondjuk nem volt több kőkörük, tehát annyit csináltak meg, ami megvolt nekik; és mondjuk elfogyott az alapanyag; és nem is tudtak, vagy nem is akartak volna már többet, újat csinálni? Tehát újba belekezdeni. De mondjuk nemtom.:) De amúgy szal nem annyira gondolom komolynak a 'gurulásra' vonatkozó hipotézist, de tetszik. :) :)
2020. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:

18:


Hát nem tudom, érdekes fejtegetés, de nekem az elgurult teória jobban tetszik, mint a világvége, úgyhogy maradjunk ebben :)

2020. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:
Még élünk.😁
2020. jún. 21. 00:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!