Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mint vallásos emberek ti mit...

Mint vallásos emberek ti mit gondoltok a holnapi vilagvégéröl?

Figyelt kérdés

Elvileg a maja naptárt félreolvasták és nem 2012.dec.21. volt a helyes dátum hanem 2020.jun.21.


Link: [link]


Link: [link]


Link: [link]


Egy pap szerint is jön az apokalipszis: [link]


Tehát holnap itéletnap.


Ti mint mélyen vallásos emberek mit gondoltok erröl a holnapi végitéletröl?



2020. jún. 20. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tudom pontosan, csak azt, hogy a világ egy kicsit már másképp fog működni - de a tippemet megosztom a komment végén.

Valószínűleg ez az emberek viselkedésére is kihatással lesz (jobban átérezzük egymás érzéseit) és lehet, hogy a körülöttünk élő lelkeket/egyéb entitásokat is jobban tudjuk majd érzékelni.


Ezt nem állítom biztosra, de az eddigi pár hónapban történt dolgok alapján nekem az a megérzésem, hogy a "rezgésváltozás" hatására újra közelebb kerülünk a természethez és talán észrevesszük azt is, hogy a világunk sokkal több mint amennyinek látjuk jelenleg.

Ha szeretnéd, jobban ki tudom fejteni, de őszintén egy kissé tartok attól, hogy valódi ezoterikus dolgokról beszéljek a Gyk-n anélkül hogy bárki idiótának nézne.

2020. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 A kérdező kommentje:

Hát eddig csak lázongások voltak meg vírus,nem sok jó történt idén.


Amúgy meg itt kb mindenki bolondnak nézik a másikat minden kategóriában,tehát nyugodtan írhatod.

2020. jún. 21. 19:24
 63/74 anonim ***** válasza:
88%

Én gyermekkorom óta megérzem az energiák változását, pont úgy, ahogyan a szellemeket is. (Mielőtt megtanultam kezelni, sokszor vettem át az érzéseiket és a mai napig felfigyelek rájuk. Ezt leginkább ahhoz tudnám hasonlítani, amikor van egy megérzésed. Nem tudod, hogy honnan jön, nem tudod megmagyarázni, mégis később kiderült, hogy igazad van.)

Mostanában eléggé sok jár errefelé és néha megesik, hogy látom is őket, annak ellenére hogy ez még sosem fordult elő ezelőtt. Szóval van egy olyan érzésem, hogy valószínűleg spirituálisabban is nyitottabbak leszünk és a két világ közötti határ is vékonyabb lesz majd.

2020. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
A maják jóslata volt ez? Mert ők már előtte kihaltak....
2020. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:

Bakker! Tényleg eljött a világvége. Fél órával ezelőtt meghaltam.

Mázli hogy a mennyországban jó a wifi.

2020. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 A kérdező kommentje:
Még csak 21:07,lehet még itt akármi.(de a 6-os lottón már tuti nem nyertem semmit 😢)
2020. jún. 21. 21:07
 67/74 anonim ***** válasza:
Na! Hol a világ vége?
2020. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
Már leírtam 5 oldallal korábban, hogy elhalasztottam. Mit vergődsz még? Ha meg akarsz halni, akkor old meg egyedül. Most nem érek rá.
2020. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 A kérdező kommentje:
Akar a franc,de azért kösz hogy halasztva lett.(bár a románokra küldhetnél volna egy meteoritot vagy valamit)
2020. jún. 21. 22:16
 70/74 anonim ***** válasza:

inkább menj játszani eurojackpotot, azon talán nyersz

kapcsolatba léptem az atlantiszi kristályangyalokkal, átvezetik az univerzum pénzenergiáit Romániába, ott kell megjátszanod

2020. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!