Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mint vallásos emberek ti mit...

Mint vallásos emberek ti mit gondoltok a holnapi vilagvégéröl?

Figyelt kérdés

Elvileg a maja naptárt félreolvasták és nem 2012.dec.21. volt a helyes dátum hanem 2020.jun.21.


Link: [link]


Link: [link]


Link: [link]


Egy pap szerint is jön az apokalipszis: [link]


Tehát holnap itéletnap.


Ti mint mélyen vallásos emberek mit gondoltok erröl a holnapi végitéletröl?



2020. jún. 20. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
50%
Én örülnék ha véget érne. De sajna nem valószínű, hogy most fog.
2020. jún. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 A kérdező kommentje:
Már 2:59 és még élünk.
2020. jún. 21. 02:59
 43/74 anonim ***** válasza:
Még 3:59-kor is.😀
2020. jún. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:
Messze még az este...
2020. jún. 21. 04:23
 45/74 anonim ***** válasza:
78%
Már holnap van...Hol a világvége, megint elmarad? Karantén miatt?
2020. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 A kérdező kommentje:
Éjfélig még lehet világvége.
2020. jún. 21. 06:34
 47/74 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kérdés először a vallás rovatban került kiírásra?

A 23-asnak van igaza. A maják nem beszéltek világ végéről, ez az egész vagy egy félreértelmezés vagy ami még rosszabb, esetleg egy szándékos, tudatos manipuláció, hogy lejárassák egyrészt a majákat meg az ezotériát. A maják ahogyan a 23-as is utalt rá, világkorszak végét jövendölték a mostani évekre.


Gondoljunk bele, vajon mit jelent ez a szó? Itt nyilván valamiféle gyors pusztulásra kell gondolni, ez pedig három esetben volna lehetséges: vagy egy kisbolygó becsapódása, vagy földönkívüliek inváziója, vagy pedig egy olyan atomháború, ami által mi magunk okozzuk a gyors pusztulásunkat az atomfegyverek sorozatos bevetésével.


Az első két lehetőség az kizárható, a kisbolygót már jóval előtte lehetne tudni a mai technikánkkal, hogy közeledik felénk, és még az sem kizárható, hogy valamit tudnánk tenni ellene.


A földönkívüliek rossz szándékú csoportjai sem akarnak minket elpusztítani, mert ezt már régen megtehették volna, hogyha akarták volna. Meg eleve miért állna érdekükben egy romokban és holttestekben heverő bolygó? Ennél nekik sokkal több eszük van.


És remélhetőleg nekünk is sokkal több eszünk van annál, hogy háborúkkal, atomfegyverekkel kiírtsuk magunkat. Ez egyik országnak sem áll érdekében, akármilyen félkegyelműek is vezetik a világunkat. Nyilván tisztában vannak azzal, hogy aki először lő a másikra meg robbant, az is meghal, csak másodiknak.


Tehát ezt a lehetőséget is ki lehet zárni szerintem, ami a gyors pusztulásunkat illeti.


A vallás által hirdetett utolsó ítélet pedig túlságosan elvont vagy szimbolikus, és ezáltal megfoghatatlan kifejezés ahhoz, hogy az emberiség gyors pusztulásaként lehessen értelmezni.


Viszont van egy nagyon rossz dolog, amivel mindenki tisztában van, csak nem igen teszünk ellene semmit, vagy ha igen, az nem elég.

Ez pedig a környezetszennyezés, az ökoszisztéma lassú, de biztos pusztulása, és ennek a végzetes következményei, amivel sajnos mi magunk okozzuk a saját, lassú világvégénket. A túlnépesedésről, a nyersanyagkészletek fogyásáról meg a többiről még nem is beszélve. Nem vagyok jövőkutató, de hogyha minden így megy tovább, akkor maximum pár száz évig lesz képes élni az emberiség ezen a bolygón a jelenlegi tendenciák mellett.


Jó lenne végre tehát belátni, hogy a maják semmi ilyesmit, hirtelen pusztulást nem jósoltak. Viszont nem tudom, hogy esetleg előre látták-e esetleg a mai kilátástalannak tűnő folyamatokat, amiket fentebb írtam.

2020. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
61%
Én még megvagyok,remélem ti is.🙂
2020. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:

"Nem mert a bunkók a pokolba kerülnek,ott meg csak román kisbuszok vannak."


Köszönöm kérdező, hogy így a világ végén megnevettettél! :D

2020. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:

Most megyek lekvárt főzni.

Nekem még terveim vannak. De nem bánnám, ha Thanos csettintene 2-t.

2020. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!