Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek az időutazásnál...

Szerintetek az időutazásnál ha visszamegyünk órákat a múltba, akkor tényleg a világűrben leszünk, mert mozog a Föld? Miért lennénk pontosan az űrben? Miért nem ugyanott?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 15:19
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Komoly :D De zavaros és érthetetlen :P :D
2020. jún. 25. 17:41
 22/43 A kérdező kommentje:
De értem a tér mozgás nélkül stb... De sztem már nem hiszek az időutazásban, mert bullshit, paradoxon, és lehetetlen. És lehet, hogy az időt mi találtuk. :)
2020. jún. 25. 17:42
 23/43 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam, hanem a négyesnek.
2020. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 LeonScottKennedy ***** válasza:

"Ha térbeli mozgás nélkül időutazást hajtasz végre, akkor az űrben kötsz ki.


Tehát mégegyszer:


Ha térbeli mozgás nélkül!!!!!"


És hogy tervezel végrehajtani olyasmit?

2020. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Értem. Szerintem a küldött film miatt nem hiszek már az időutazásban :D Érthetetlen, paradoxonok, fejfájás, zavaros... Nem akarok ezzel foglalkozni. Bár a filmjeiket imádom. Vissza a jövőbe, időgép stb...
2020. jún. 25. 17:53
 26/43 anonim ***** válasza:

"És hogy tervezel végrehajtani olyasmit?"


Nem ez volt a kérdés.

2020. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

"De nem tudom akkor, hogy most higyjek az időutazásban?"

Ez a te dolgod, hogyan oldod meg, hogy higgy benne. A tudomanyt ez nem igazan erdekli, nem is tartozik a tudomany asztalara. Se az idoutazas (mivel jelenlegi ismereteink szerint nem lehetseges a multba utazni), sem az abban valo barmifele hit.

2020. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

LeonScottKennedy néha mond nagyon nagy butaságokat, vigyázzatok vele.

Az időben visszafelé utazás nem létezik.

Azt jól látja, hogy ez különféle paradoxonokat okozna. De a magyarázatai rosszak.

Az alternatív idősíkok nincsenek bizonyítva, valószínűleg butaság az egész. A gravitáció pedig csak akkor hat, ha van rá elég ideje!

De ha te RÖVID idő alatt mész vissza, akkor a gravitáció csak igen korlátozottan tud mozgatni, tehát igenis az űrben találod magad!

2020. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

hmm ez új, érdekes.

mivel az időutazás nincs, csak elméleti síkom így csak okoskodni lehet.

Ez is egy lehetőség, s ez egyben kijelenti, hogy az időutazás felesleges hisz bárhova mész, előre vagy vissza minden esetben az űrbe lyukadsz ki, még jó hogy a legtöbb ilyenben a tér-idő kontinuummal utazgatnak

2020. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 LeonScottKennedy ***** válasza:

#28:

Te meg miről beszélsz?

Valóban nem létezik időben visszafelé utazás, sem alternatív idősíkok. Miről beszélünk egyáltalán?

Milyen gravitációs hatások? Ha elkezded visszafelé pörgetni az időt nincs szükség semmiféle gravitációra hogy a Földön tartson. Te nem állsz egy helyben a térben, miközben az idő pörög vissza, mert a teret nem tudod elválasztani az időtől. Térben is ugyanúgy mész visszafelé, ahogy időben, ahogy az egész univerzum halad visszafelé. Nem tudod öntörvényűen azt mondani, hogy csak rád nem vonatkozik, tehát az űrben kötsz ki. Ha az űrben kötnél ki, azzal megtörnéd a téridő kontinuumot, nem csinálhatsz olyat, nem emelheted fel a fizika alapvető törvényeit és állhatsz alájuk. Tehát ha LÉTEZNE múltba való utazás, ami NEM létezik, akkor egészen biztosan nem úgy működne, hogy az űrben kötnél ki, a gravitációnak meg aztán végképp nem lenne semmi köze az egészhez.

2020. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!