Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek az időutazásnál...

Szerintetek az időutazásnál ha visszamegyünk órákat a múltba, akkor tényleg a világűrben leszünk, mert mozog a Föld? Miért lennénk pontosan az űrben? Miért nem ugyanott?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 15:19
1 2 3 4 5
 41/43 Wadmalac ***** válasza:
100%

#40: Én azért tartom értelmetlennek, mert nincs ma az időutazásnak (a téma felvetésében egyetlen szóba jöhető verziónak, az időben "ugrásnak") semmiféle fizikája, még hipotetikus sem.


Az esetleges féreglyukak, egyéb, idődilatáció alapú "időutazások" elméleti fizikája létezik, kezelhető, de ott a jelen "hol" kérdés nem kérdés.

2020. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 kretens ***** válasza:
Szerintem ha lehetségessé válik az időutazás azt mindenki maga döntse el hogy utazik vagy nem.Ugyanis a kiindulási pontra vagyis az eredeti valóságába ahonnan elindult már nem tud többet visszatérni.Nincs paradoxon.És hogy miért nincs ?Hát azért nincs mert ilyenkor mi magunk hozunk létre egy másik történést ahol a történet másképp folytatódik.Ahonnan elindultunk ott nem változik semmi csak annyi hogy az utazó nyomtalanul eltünt.Vissza már nem tudunk menni az eredeti valóságunkba mert ugyanabba az időpontba már nem lehetséges mert minden utazás egy másik történést hoz létre.
2020. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
De, szerintem vissza tud menni, csak a saját idővonalában már nem tud semmit megváltoztatni. Hanem ugye létrejön egy mellette futó, párhuzamos szál;de ahonnan elindult, onnan semmi nem változik;ahogy te is írtad, kedves előző, hogy akkor tehát csak annyi lesz, hogy ő eltünik, de az a hely még meglesz; ahonnan ő elindult, tehát lehet, hogy csak ugyanoda tudna visszatérni, a saját idővonalában, és akkor azt venné észre, azt tapasztalná, hogy semmi nem változott; mert az ő élete múltját már nem tudja megváltoztatni; de viszont létrejött egy párhuzamos szál, amiről ő nem feltétlenül tud. :):) Tehát vagy csak oda tér, vagy csak a másiknak a jövőjébe. :) De szóval igen, ez már dimenzióugrás/utazás is; hogyha onnan, arról a létrejött párhuzamos szálról mondjuk az eredetijére megy vissza; de tegyük fel mondjuk, hogy létezik egy gép, ami időutazásra, meg dimenzióutazásra is képes. :):) És reménykedjünk, hogy semmi rosszra nem használná senki, ha ismernénk ilyen techológiát, mert azzal igennagy ámokfutkorászást lehetne véghez vinni a teljes univerzumban, világmindenségben:S:D:D De amúgy meg egyébként van egy másik féle elmélet is, most nem néztem, lehet, hogy már leírták ide kommentben korábban ; meg én is szóltam hozzá, tehát volt már itt korábban kommentem, azért ugrott fel; ja meg figyelni is be van állítva ez a kérdés; na, tehát, hogy azért ismerjük olyannak a történelmünket, mint most amilyen, hogy ez , bár , mi nem tudunk róla, de lehet, hogy mind , legalábbis csomó minden, korábbi időutazások eredményei, csak mi nem tudunk róla. :)
2020. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!