Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spiritualitás iránt érdeklődő...

Lexa Alexa kérdése:

Spiritualitás iránt érdeklődő fiatalok csoportja?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány vagyok, aki a spiritualitásba szeretne minnél jobban elméjülni, több tudást szerezni.

Nem nagyon találkoztam még velem egy korosztályban lévő emberrel, akit hasonló dolgok, témák foglalkoztattak volna, mint szerény személyemet.

Ha esetleg valaki tud olyan csoportról, ahol fiatalok is vannak, és leírná, azt nagyon megköszönném.💛

Előre is köszönök minden választ!😊💛🦋🌸🌌


2020. jún. 25. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fosbookon vannak csoportok.
2020. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Miért jó ha fiatalokkal beszélgetsz erről? Az egyik, hogy ez kortalan dolog. A masik pedig, hogy nem sok fiatal érdeklődik ezek után a dolgok után.
2020. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lencsefőzelék ***** válasza:
64%

* minél jobban elmélyülni

A helyesírási szótárral kezdd. :) Egyébként a korosztályodra nem jellemző, ők inkább a telefonnyomogató zombik táborát erősítik. Az emberek általában 30-40 éves koruk után kezdenek érdeklődni a spiritualitás iránt. Ritka (és üdítő) kivétel, ha hamarabb.

2020. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Spiritualitás iránt érdeklődő fiatalok csoportja? Hogy vak vezessen világtalant?
2020. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha találsz akárhol, írd meg nekem kérlek. Amiket ém látok, telítve vannak babyloni álspirituális emberekkel.
2020. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyenek azok a bebiloni és alspirituális emberek? :)
2020. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam már olyat egy csoportban, hogy az emberek szeretnek kamuzni az élményeikről. Például olyanokat, hogy egy sötét entitás ledöntött a Buddha szobrot meg ilyenek...
2020. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nincs egy sem, én nem találtam (vagy nem nyilvánosak de az kapufa**)
2020. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bendi116 válasza:

Szia

Írtam privátban.

2021. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bendi116 válasza:

Szia

Ha érdekel egy privát csoportba be tudlak venni.

Spiritualitás a fő téma és nagyjából a mi korosztályunk (15-18) van ott!

2021. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!