Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvénye. Végre jött...

Vonzás törvénye. Végre jött egy olyan fiú amilyet akartam (legalábbis külsőre), erre csak egyszer látom. Miért? Csak akkor nyisd meg, ha érdekel a téma. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elképzeltem, hogy nagyjából milyen férfit szeretnék.

Jött is a munkahelyemre (olyan hely ahova vissza járnak az emberek, szóval nem egy közért vagy étterem), ez már 2-3 hete és azóta se jött vissza.

Akkor hirtelen úgy éreztem őt én vonzottam be, hogy lejöjjön.

Legyek türelmesebb és ha kell akkor úgyis elém sodorja még az élet? Vagy mégsem ő volt akit szerettem volna?

Kis vigasztalásra vágyok, tapasztalatokra.

Csak akkor írj, ha hiszel benne és szoktál foglalkozni a vonzás törvényével!


2020. júl. 4. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ezért hagytam abba, mert mindig ilyen felemásra sikerült ez az egész.
2020. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mondanál egy példát is? Köszi a választ.

Most én is azt éreztem, hogy valami mégis sikerült és közben mégsem.

2020. júl. 4. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert kár belé a karakter.

Egyik se rövid sztori.

2020. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
46%
Szerintem nincs vonzás törvénye. Egyszerűen csak sors... ha vonzás törvényen múlna minden valószínűleg mindenki gazdag pompás boldog életet élne..
2020. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem is volt nem egyszer olyan mintha bevonultam volna totál be lehet ezekbe bolond ülni aztán ha valami nem jön össze pedig ugyanúgy pozitívan be vonzód magadba kétségbe esel..
2020. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

lehet valaki szereti a tréfát...valahogy sosem olyan amilyenre számít az ember.

Nekem nem túl romi de szépen leírja. Régebben sokat jártam az erdőt, s már majdnem minden haver akik szerettek túrázni talált agancsot, vagy szarvas/őz koponyát. Bekészültem (kesztyű, zacskó), és berendeltem az őz koponyát... mentem-mendegéltem, s el szökdécselt tőlem 5-10 méterre egy gyönyörű bak... nem telt el öt perc s találtam egy rágcsáló koponyát.

Felnevettem, ironikus volt, végtére is megkaptam amit akartam, őz is volt, koponya is volt. Elégedetten s üres kézzel hazamentem. Azóta is túrázok, s élvezem az élő természetet, s nem érzek irigységet, nem kell, jobbat kaptam.

2020. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg minden szimpi ember akikkel szívesen cimbiznék egy idő után eltűnik, anélkül hogy cimbiig jutott volna a dolog, csak latasbol ismeres, no akkor ez mi szerinted? Most akkor en is képzeljem azt hogy a vonzas?


Nyílván szabin van. Jött mert szüksége volt a munkára.

2020. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én pl egy társkereső oldalon irtam le, hogy milyen férfit NEM szeretnék, azaz nem azt fogalmaztam meg, hogy milyenre vágyom, hanem hogy milyen ne legyen.

Sőt ezt mespékelve, fotot magamról csak hátulról fettem fel amit a fodrásznál csináltak rólam :-) vagy félprofil igen félprofilból.


Eredmény: Jelentkezett egy jóképú egyedülálló, férfi eme kivánságomra és azóta is együtt vagyunk ennek már több, mint 10 éve :-9 happy end


hajrá vonzás


ne határozd meg milyen legyen a külseje, mert biztosan a belső tulajdonságai fognak ellenkezője lenni

fókuszálj inkább arra, hogy milyen NE LEGYEN! nekem ez vált be, de nem vagyunk egyformák.


hallottam olyan teremtésről, aki attól fél, attól rettegett amit el akart kerülni, és az ellenkezőjét vonzotta be.

én ha attól félek amit el akarok kerülni, akkor azt vonzom be.....

2020. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már mindegy azért leírom, hogy nem véletlen, hogy nem küldte többet az élet. Foglalt ember. :)

Más vár rám remélem :)


Utolsó még sok boldog évet nektek! Örülök a sikersztorinak.

2020. júl. 11. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!