Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha egy ember agyát kivennék...

Ha egy ember agyát kivennék és egy géppel életben tartanák, úgy hogy a külvilágtól semmilyen ingert nem tudna felfogni az agy, akkor mit érzékelne?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem élné túl ezt az akciót, így semmit sem érzékelne.
2020. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Levágott kutyafejet már tudtak életbentartani szovjet tudósok, ezt miért nem lehetne?
2020. aug. 17. 23:06
 3/5 anonim válasza:
100%

Kellene rákapcsolni egy érzékszervet. Legegyszerűbben az egyik szemet.


Eszembe juttattál egy novellát, Roald Dahl: William és Mary.

Filmecske is készült belőle, a Meghökkentő mesék sorozat részeként. Nagyon szellemes, az általad felvetett ötletet dolgozza fel.

2020. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ezen én is szoktam gondolkodni.Pokoli állapot lenne az biztos.

Szerintem mivel az összes érzékszervet elvesztenéd valójában nem érzékelnél semmit, esetleg fantom éreztek lehetnének, mint amikor egy amputált végtag fáj, holott már nem a test része.

2020. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint ha halott lenne. Csak tudatánál maradna. Bár a különféle hormonok nélkül amik termelődnek és befolyásolnák pl érzelmek által az nem lenne. Szóval mint ha nem is ő lenne már.
2020. aug. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!