Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az elmúlt pár hétben rájöttem,...

Az elmúlt pár hétben rájöttem, hogy irányítva van az élet és velem nagyon durván játszik. Hogyan maradjak így itt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már tisztán látok. Ide sem akartam írni, mert félek, hogy ezért is csak büntetés jár majd, de muszáj. A családom élete olyan, mint egy rossz forgatókönyv. Az egyik felmenőm megmondta, hogy az életben a büntetését tölti, aztán elkezdte elemezni a családtagjainkat. Soha nem fogom elfelejteni a szavait.

Már azt is el tudom képzelni, hogy ez az élet játék valakik számára, hogy kik lehetnek azt nem tudom. Sims 2.0.

Már félnék is kilépni újra az életbe, mert tudom, hogy a játék folytatódik. Egyszerűen rettegek. Ha megcsúszom a zuhany alatt, már arról is tudom, hogy megtervezett. 2 hete ok nélkül bedagadt a lábam es nem tudok ráállni. Persze ezek semmik a borzalmakhoz képest, amik történtek velem. Egy napig tudnám sorolni. Pedig nekem szociális fóbiám van, emiatt még a veszekedés is nehezen megy, gyerekként pedig gyámoltalan voltam, nem hinném, hogy ártottam volna bárkinek. Az egyetlen megoldás az öngyilkosság, csak így vethetnek véget a dolognak. Pszichológushoz ne küldjetek, nem csinalt velem semmit.


2020. szept. 11. 01:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez most vicc?


Soha ne is gondolj az öngyilkosságra.!!!


Igen, mindig vannak rossz, napok, hetek, hónapok. Minden családdal van így.


Az én családommal is van most ezek.

Várom a jobb napokat, várom hogy le csendesüljön a gyász addig el vonulok a világ elől. Utána fel állok mint egy főnix madár. És újra magabiztosan térek vissza a világba.

2020. szept. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy annak hangzik, de sajnos ez a valóság.
2020. szept. 11. 02:25
 3/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. szept. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
26, de az lényegtelen. Illetve amiatt számíthat, hogy mar ilyen fiatalon itt tartok.
2020. szept. 11. 02:38
 5/17 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, és én így fogom fel.
2020. szept. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Grimfox ***** válasza:
75%

A szociális fóbia mellett abból, amit elmondtál valamilyen fokú paranoiád is van. A paranoia ismérve, hogy úgy érzed, figyelnek, kívülről befolyásolják az életedet, és ennek köszönhető minden rossz, ami veled történik. Sajnos az is majdnem mindig együtt jár a paranoid tünetekkel, hogy te magad nem veszed észre, hogy ezek az elmédből származó tünetek, és másnak sem hiszed el, ha ezzel szembesítenek. Gyakori az is, hogy ha valaki szembesít azzal, hogy ez az elmédből származó probléma, akkor hevesen tagadod és elhatárolódsz attól, aki ezt állítja.

Az életed senki kívülálló, láthatatlan személy számára nem játék, nem irányítanak téged kívülről, nem figyelnek egy elérhetetlen helyről. Amit érzel, vagy sejteni vélsz, az belülről jön. Te magad vagy a forrása. A tudatos éned, és a tudattalanod között egy ellentét feszül, az információ eltorzítva áramlik a kettő között. Olyan érzés ez, mintha a tudattalanod egy idegen személy lenne, ami esetlegesen rajtad kívül létezik. De ez nem valóságos, csak egy érzet, amit az elidegenedés okozott. Pszichológushoz valóban hiába mész vele. Semmit nem tud vele kezdeni mindaddig, amíg te magad fel nem ismered, hogy a megfigyelő, és a megfigyelt is te magad vagy. Egy pszichiáter szakorvos esetlegesen tud segíteni, de csak gyógyszerekkel tudja tompítani a tünetekből fakadó érzéseket. A pszichológus csak azután tud terápiát alkalmazni, hogy a pszichiáter elnyomta a tüneteidet. Ez sajnos lassú, és nem sok javulást eredményező út, mert magát az okot nem tudják kezelni, csak a tüneteket.

Az okot neked kell kezelned. Első lépés az, hogy felismered, hogy a problémád forrása te magad vagy. Az önmagad, és a külvilág érzékelése emiatt elváltozik. Mindenben ezt a külső beavatkozó erőt fogod látni, mert ösztönösen keresed, és ha valamit találsz, azonnal összekapcsolod. A problémád nem nevetség tárgya, nem szégyen tárgya, komoly, de nem megoldhatatlan. Azzal kell kezdened, hogy megfigyeled önmagad. Amikre különösen figyelned kell: Mit gondolsz abban a pillanatban, amikor elkezdesz magadra figyelni. Milyen érzések társulnak hozzá. Hogy érzed, ezek az érzések, és gondolatok honnan származnak.

Ezek az első lépések. Gyakran kaphatod magad azon, hogy negatív gondolataid lesznek, amik negatív érzelmekből fakadnak, és ilyen érzéseket okoznak. Ezek az érzések, és gondolatok újabb érzéseket, és gondolatokat váltanak ki, és így elindul egy lavina. Nem kellemes érzés, főleg, hogy sokszor fog társulni hozzá az az érzés, hogy nem te irányítod, valaki kívülről befolyásol. Ez az érzés az, amit keresel, ez az érzés maga a tudattalanod, ami nincs összhangban a tudatoddal, és emiatt idegenként érzed. Fontos elfogadnod, hogy valójában ez nem egy idegen dolog, hanem te magad.

Amit a családodon látsz, ugyanígy az érzékelésed elváltozásából fakad. Arra is van esély sajnos, hogy a családodban mások is rendelkeznek ezzel az állapottal. Ez örökölhető, de ha olyan környezetben nevelkedsz, ahol van másik ilyen személy is, nevelés során is kialakulhat. A lábad bedagadását, és más rossz dolgokat a külső befolyásnak tulajdonítasz, mert ez a megszokott gondolatmeneted. Mintha játszanának veled. Valójában ezt te magad csinálod, és nem játék, hanem épp az ellenkezője. Az elméd, és a tudattalanod próbál megfelelően együtt működni, de nem képes rá.

Az emberi szellem, a tudat, és tudattalan összessége nagyon erős dolog. Olyan dolgokra is képes, amiket el sem hinnél. Ezt tapasztalatból mondom. Képes megbetegíteni is, és ez még csak nem is jelent nagy erőfeszítést a saját elméd számára. Ha hiba keletkezik az emberi szellemen belül, akkor olyan problémák alakulhatnak ki, mint amitől te szenvedsz. Rengeteg dolog van, amit erről még le kellene írni, hogy tudj magadon segíteni, de az első, és legfontosabb a felismerés lenne. A felismerés, és elfogadás után már több módszer is van, amivel áthidalhatod a jelenlegi szakadékot a tudatod, és tudattalanod között. Amíg viszont nem belső problémaként, hanem külső befolyásként tekintesz erre, addig sajnos semmi sem tud segíteni.

Nem vagy bolond, őrült, sem semmi ilyesmi. Aki ezt mondja, az egyszerűen nem ismeri az emberi elmét, vagy simán csak rosszindulatú. Olyan problémától szenvedsz, ami az utóbbi évtizedekben, a társadalmi nyomás hatására egyre gyakoribb. Ugyanakkor ez a probléma már önmagában is bizonyítja, mekkora erő rejlik az elmédben. Csak arra kell rájönnöd, miként fordítsd ezt a javadra. Ha felismered mindezt, akkor azt, ami most szenvedést okoz, az előnyödre fordíthatod.

2020. szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

Akkor hogy egy spirituálisan hasznos választ is olvassál. Egyrészt sajnos az valóban igaz, hogy a Földi inkarnációk sora egy büntetés. Le kell vezekelni egy valódi létben elkövetett bűnt. Az univerzumunk egy szimuláció, amire a tudósok már rá is jöttek. Hibajavító kódokat találtaka természeti törvények magas szintű matematikai leírásában. Nem véletlenül olyan a reinkarnációs ciklusaink, hogy a Földön maradunk. Csak ide születünk le. Ide a börtönbolygóra.


Biológusok is felvetették hogy valami nem stimmel. Minden állat képes meztelenül élni az anyabolygón, mi miért nem ? Miért fájdalmas a szülés, csak az ember számára? Miért van ilyen sok krónikus beteg, rákos, daganatos ember 2/3-a a társadalomnak. Miért fáj minden ember gerince? Miért hosszabb a biológiai ciklusunk, ha elvileg évmilliók alatt alkalmazkodni kellett volna? [link]


Az emberi élet valóban egy büntetés. Le kell vezekelnünk a sorsunk és tanulni is kell belőle. Én nem tudom hogy mit,ugyan de az okosok igen. Nem megoldás az öngyi, mert ugyanebbe a probléma fogsz megint leszületni és megint, amíg egyszer ki nem szenveded. Ilyen a reinkarnációs ciklusunk is. Addig nem lápsz tovább a szintről (mint egy játékban), amig meg nem oldottad a kiszabott küldetést. Harcolj! Az idegenekra nem számíthatunk. Részben ők raktak ide minket [link]


Mi nem illünk egy normális társadalom közé. Nézd meg a politikusokat, lopnak, csalnak, statisztikát hamisítanak, elk*rják az országot,hazudnak reggeltől estig. A globális elit sátánista, egy démonhoz imádkoznak minden évben. Namost ha ilyen a társadalom krémje, akkor milyen lehet a többi? Mindünk egy eredeti született ősbűnnel fogantunk. Amit le kell vezekelni és tanulni belőle valamit

2020. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Birtalan balázs - sorskönyv nélkül.

Olvasd el.

2020. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A lábdagadással azért nem ártana vigyázni. Mindenképp mutasd meg orvosnak. Akár trombózist is jelezhet, de lehet egyéb más oka is, ahelyett, hogy ilyen elméleteken agyalsz, keresd meg inkább a körzetid, hogy ne érjen baj.
2020. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vedd át az irányítást
2020. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!