Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ma megláttam...

Lehetséges hogy ma megláttam az "ikertestvérem"? Ti hisztek abban, hogy mindenkinek van hasonmása? Van ennek valamilyen paranormális vagy valamilyen magyarázata?

Figyelt kérdés
Anyukám egy buszmegállóban volt és előtte egy lány állt, akire azt hitte én vagyok. Odament megkérdezni mit keresek ott, aztán rájött, hogy mégsem én vagyok. Ezutan felhívott engem, hogy mi történt vele. Nem akartam elhinni, ezért mondtam küldjön egy képet. Ezután küldött is. Azt hittem ott helyben ájulok el. Full ugyanolyan volt, még a járása is. Göndör haj, kék szem,ugyanolyan orr, száj,arcberendezés és öltözködés is. Konkrétan az egész feje és teste olyan volt mint nekem. Állítólag a magasság is stimmelt. Hogy lehet ilyen?
2020. szept. 16. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is volt már ilyen, egy társkeresőn "talált meg" egy ismerős. Lementette a képet, ha nem tudtam volna, hogy nem én vagyok rajta, simán elhittem volna.


Ha magyarázatot akarsz, akkor a doppelganger kifejezésre keress rá, bár szerintem esetedben (és az enyémben sem) erről van szó, csak egyszerűen a genetika különös játékáról.

2020. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
En pl 1:1 machine gun kelley vagyok egyesek szerint.
2020. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Engem pár éve egy ír színésznővel tévesztettek össze sokan, a róla készült képekre azt hitték, hogy én vagyok rajtuk, meg ilyesmi. De most már másféle hajam van, mint neki, és így sokkal kevésbé hasonlítok rá.
2020. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Állítólag a Földön minden embernek minimum 3 ilyen kis 'klónja' van, aki szinte tök ugyanúgy néz ki, mint az adott valaki. Ezek szerint Anyukád nemrég megtalálta a tiedet^^
2020. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Tehát anyud küldött neked egy képet arról a lányról a buszmegállóban és a képen még a járása is olyan volt, mint neked. Értem! :)
2020. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Na ne legyünk szkeptikusak
2020. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

#4

Ezt az állítást melyik zártosztályon lakva hallottad?

.

#1

Társkeresőn megtalálható lehet a te fényképed, ha jobban nézel ki, mint aki tudtod és engedélyed nélkül használja.

2020. szept. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pekka ***** válasza:
91%

Egyszerű genetika, egy néhány éve végzett kutatás szerint mindenkinek van legalább 7 hasonmása. Itt egy olvasóbarát változat a témában:

[link]

2020. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7, félreértesz, esetemben egyértelműen nem lopott fotó volt. Már csak azért sem, mert a csaj a kutyájával szelfizett, nekem tök más fajtám volt, és soha nem pózoltam olyannal, mint ő. :) Egyszerűen a hasonlóság volt annyira kísérteties, hogy simán bárki elhitte volna, hogy én vagyok a fotón, még én is, ha nem tudom, hogy nem így van. :)

Annyira nem vagyok jó nő, hogy bárki az én képemet akarja lopni :D

(#1)

2020. szept. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is találkoztam már egyszer full hasonmásommal 😂 egy helyen vásároltunk. Az ő párja és az enyém meg persze mi is ledermedtünk. Csak bámultunk egymásra,nem beszéltünk. Kb 5 méter táv.volt köztünk. A másik pedig egy fotó a sárkány center fotói között ahol a gyerekemmel(!) vagyunk ott. A hiba annyi,hogy nekem és neki sincs sem olyan kabátja sem olyan táskája 😀
2020. szept. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!