Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki el tudná velem hitetni,...

Valaki el tudná velem hitetni, hogy létezik bármilyen természetfeletti dolog?

Figyelt kérdés

Az elobb olvastam egy kérdést valami kuntakintili vagy miről amiben azt írták hogy meditálok akkor végig égeti valami a gerincem (külső beavatkozás nélkül). Hihetetlenül hangzik, ahogy minden más szellemes es démonos dolog is.


Azonban szeretném megtapasztalni, elhinni hogy ilyen van. Valaki segítene atélni bármilyen természetfeletti dolgot?

A legjobban az erdekel amikor tényleg érzem vagy látom a természetfelettit es nem csak pl auratisztítás amiből ugye semmit nem látok.


Sajnos eléggé földhöz ragadt és logikai beállítottságú vagyok, ezért izgalmasnak tűnik ez az egész.


Jóslás nem érdekel.

Ha számit bármit is, 22/L.



2020. szept. 23. 00:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%

Nem, ha nem akarsz hinni akkor nehéz.

Próbálkozni viszont lehet.

Majd megpróbálom.... :)

2020. szept. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
39%

Nem. Időpocsékolás olyan emberrel foglalkozni, aki képtelen bemásolni a fogalmat, ami -saját állítása szerint- érdekli őt.


Földhöz ragadtan is van élet, gyakorold azt.

2020. szept. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
78%

Az élet egy misztérum, egy felfedezésre váró vég nélküli kezdet.

Az ezotéria sajnos sok a képzeletvilág szülte butaságot tartogathat. Olyan információkat, amelyek sok esetben nem saját megszívlelt igazságokból, hanem sokkal inkább az elme számára érdekes képzeletvilág beazonosulásaiból származnak. Tehát vonatkoztass el az ezotériától, ahogyan ezeket a sorokat olvasod. A fölthözragadtságod, és logikus megközelítésed, teljesen jó szerintem. Ez mindig segít visszatérned saját megtapasztalt igazságaidhoz, ami szerintem a legfontosabb.Ne feledd persze láthatsz természetfeletti dolgokat, de azt sem feledd, hogy az attól lesz természetfeletti, mert a megszokott, a tömeg számára természetestől eltérő, nem természetes. Én is egy teljesen racionális, logikus gondolkodású ember vagyok, mégis van, volt is olyan élményem amit nem tudok hová tenni és talán nem is akarok, inkább csak igyekszek nem tovább gondolni és nem elvenni belőle amit látok, illetve tapasztalok. Tehát meg kell tanulnia az embernek elvonatkoztatnia a másoktól hallottaktól, így a saját igazságérzeted fog erősödni.Nem kell semmiben sem hinned.. Egyszerűen tedd a szívedre a kezed és érezni fogod, hogy valamiben van e igazság vagy nincs. Az ember egy olyan teljesseég része, ahol az emberi lény jelenleg el van veszve az elme világában, a képzeletek világában, miközben maga az elme egy funkcionális alkatrésze az emberi lénynek. Az ember pedig ezzel az elmével külön képzeletvilágokat kreál, egyénenként eltérően informálódott illetve felépült elmékkel rendelkező emberi lények, egyénenként eltérő hülyeségeket, és igazságokat fognak kivetíteni. Viszont a lényeg szerintem nem az hogy hinned kell bármiben, hanem inkább az, hogy megszívleld és ahhoz mérten könyveld el magadnak a dolgokat. Szóval, igen lehet gondolati energiákkal alkotni, létezik valódi kiteljesedés egy szerelmi kapcsolaton keresztül a tantra segítségével akár, vagy láthatsz megmagyarázhatatlan, logikátlan dolgokat, de ne feledd mi az ami csak izgalmas, és ki az amin keresztül fejlődhetsz. Ha meditáció, akkor Osho-t ajánlom. Ha tudomány akkor atomcsill youtube. Ha pedig ezotéria akkor tedd a szívedre a kezed és csak figyelj. Bármi kérdésed van írj rám.

2020. szept. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Tofika2 ***** válasza:
0%
Javaslom nézd meg ahogy a bolygók keringenek+a természet szépségeit. Szerinted ezek maguktól jöttek létre? És én a Bibliát ajánlom, nem mást, ott megtalálod mindazt amit keresel+ igehirdetések hallgatása(lehet online is híres előadóktol hallgatni).
2020. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Tofika2 ***** válasza:
16%
Istenhez fordulj ne a démonokhoz akik csak a vesztedet akarják.
2020. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Egy boszorkány engem gyíkká változtatott.
2020. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod, hogy elhitessék veled?


Csak az a tiéd amit megtapasztaltál!

2020. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

7) mert kíváncsi vagyok, hogy lehetséges lenne-e, hogy én, aki teljes mértékben a logikára alapozza az életét de mégis nyitott a természetfelettire tudnék e hinni ilyenben, avgy tapasztalni egy ilyent.


Akarom hogy létezzen természet feletti, örülnék ha a világunk nem annyira kézzelfogható és megmagyarázható lenne mint amit jelenleg hiszek,

Kezdetnek viszont már annak is örülnék ha csak egy kis időre valaki elhitetné velem hogy van természet feletti, függetlenűl attól hogy tényleg van-e.

Ezért tettem fel így a kérdést.

2020. szept. 23. 09:51
 9/34 A kérdező kommentje:

3) köszönöm az összeszedett kommented.

Igazából én tényleg csak át szeretnék élni valamit amit nem tudok majd megmagyarázni, mert nekem még nem volt ilyen az életemben, és bárcsak lett volna. Továbbra is logikai alapon fogok élni, ezzel egyszerűen csak élmény keresés a célom ezzel.

Nem tudom képes lennék-e olyan átéléssel meditálni, hogy olyant tapasztaljak mint a kérdésben említett ember, de meg fogom nézni azt a csatornát amit javasoltál :) ment a zöld, köszönöm mégegyszer is.

2020. szept. 23. 10:01
 10/34 anonim válasza:
100%

Én egy bizonyos esetig egyáltalán nem hittem természet feletti dolgokban.


//(Későbbiekben fontos, inkább leírom elől.) Szüleim házának olyan a kiépítése, hogy az előszoba hatalmas üvegablakán ha kinéztem, láttam a hátul levő kiugrót, aminek az összes fala nyitható üveg volt. Na ez egyik iyen üvegfal mellett volt a kutyusunk ágya, ahonnan belátott az előszoba ablakán. Ha megpillantott engem, elkezdett csóválni, a farka pedig kopogta az üveget.//

Az említett kuytus egy golden retriver volt, aki 16 éves korában el kellett altatni. Az ágya el lett téve, a helyére egy mécses lett rakva. A kutyussal nőltem fel, hamarabb jött a családhoz, mint ahogyan én születtem, ő tartotta bennem a lelket, és nagyon sírtam utána hetekig.

2-3 héttel a halála után anyuméknak dolga akadt, és egyedül maradtam otthon, és a jólismert üvegen történő kopogásra lettem figyelmes. Kisétáltam az előszoba ablakához, és a kopogás méghangosabb lett...mintha a kutyusom csóválna a régi helyén, és kopogtatná az üveget...de csak a mécses volt ott. Szerintem így akarta jelezni, hogy mindig itt lesz velem, és itt kezdtem el hinni a természet felettiben.


//Nincs bokor, vagy fa az üveg közelében, a mécses távol volt, a szél sem fújt. Egy csendes nap volt. A kert kerítéssel elkerített, nem jöhetett be semmi, senki.//

2020. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!