Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki el tudná velem hitetni,...

Valaki el tudná velem hitetni, hogy létezik bármilyen természetfeletti dolog?

Figyelt kérdés

Az elobb olvastam egy kérdést valami kuntakintili vagy miről amiben azt írták hogy meditálok akkor végig égeti valami a gerincem (külső beavatkozás nélkül). Hihetetlenül hangzik, ahogy minden más szellemes es démonos dolog is.


Azonban szeretném megtapasztalni, elhinni hogy ilyen van. Valaki segítene atélni bármilyen természetfeletti dolgot?

A legjobban az erdekel amikor tényleg érzem vagy látom a természetfelettit es nem csak pl auratisztítás amiből ugye semmit nem látok.


Sajnos eléggé földhöz ragadt és logikai beállítottságú vagyok, ezért izgalmasnak tűnik ez az egész.


Jóslás nem érdekel.

Ha számit bármit is, 22/L.



2020. szept. 23. 00:27
1 2 3 4
 31/34 Grimfox ***** válasza:
"Grimfox, sajnos nem a hozzászólásomra reagálsz, hanem a saját agyrémeidre, ezért nem látom êrtelmét ezt folytatni." Erre reagáltam. Sajnos "hozzászólásomra" helyett "kérdésedre-t" írtam, de a lényeg ugyanaz maradt. Valaki meggyőződését, ha az ártalmatlan önmagára, és másokra nézve agyrémnek nevezni sértő. Ugyanez az igaz a hitre, és véleményre is. De ne akadjunk fent ezen, szerintem valóban nem érdemes tovább ragozni a dolgot, mivel már semmi köze a kérdező kérdéséhez.
2020. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

#30 Az "anonim" mármint a felhasználónév elrejtésével nehéz elkülöníteni ki ki. Emiatt Grimfox híheti, hogy a tied a 28. válasz.

(én is azt hittem)


Grimfox lehet #28-éra nem reagáltál...28 melyik, hanyas a kérdés?


üvd az x.alany

2020. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Grimfox ***** válasza:
Az anonimeket fogalmam sincs hogy lehet elkülöníteni. Maximum sorszám alapján? Már ha nincs törölt komment.
2020. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Én #ni szoktam

Igen néha fura ha törölnek...

Pl. Bent van, hogy #11 és van 7 válasz...de az ritka... Meg időpont alapján lehet.

Valamint a stílus... Itt az volt a megtévesztő, hogy #28 válasza valamennyire bele illett a képbe. Míg nem írt #30

2020. okt. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!