Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fénysebességnél gyorsabb...

Fénysebességnél gyorsabb információátadás lehetséges a kvantum-összefonódás jelenségét kihasználóan kívül más módszerrel is?

Figyelt kérdés

Zoltánkvantumfizikus kérdése:


Szerintem mindenkit nagyon érdekel, hogy a fénysebességet meghaladóan mivel lehetséges információt közölni. Én sajnos csak a kvantum-összefonódás jelenségét kihasználva tudnék ilyen mechanikai konstrukciókat építeni. Kíváncsi lennék valaki tud-e más módszerről is?


* * *


Kvantum-összefonódásnál információátadás történik, amint az összefonódott párokon mérést vagy megfigyelést végzünk. Elég ha megfigyeljük az összefonódott pár egyik tagját és máris azonnali távolbahatással információ érkezik a társához erről a megfigyelésről. Én magam tudok olyan elméleti konstrukciókat ahol lehetséges akár millió fényévekről információt közölni ezen jelenséget kihasználva. Az érdekel ismersz-e más jelenséget, amelyet kihasználva fénysebességet meghaladó információközvetítést hozhatunk létre?



2020. nov. 7. 14:28
1 2 3 4 5
 41/41 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%

"A szeretet bla bla."

Most már én megértem pár évtizedet, amit még csak le sem írhatok pontosabban ezen az oldalon, mert itt olyan "szerető" emberek vannak, akik engem életveszélyesen is fenyegettek, ezért semmiféle személyes adat nem közölhető.

A "szeretet" jegyében, egyszerű véleményem nem képesek elviselni.

De komolyan, miféle nyálas "szeretet" blabla hantáról beszélnek valakik, miközben Ukrajnától Gázáig emberek halnak meg?

A szeretet jegyében?

Ember, te szerető majom, éjszaka összefuthatsz egy másik "emberrel", akinek kése van és a te életed neki semmi, mert ő egy pszichopata beteg. És akkor ennyi volt, papolhatsz te neki a szeretetről!

[link]

Ricky Gervais: Armageddon

Idézet:

De kit érdekel? Ha ma kipusztul az emberiség, a Föld pár száz év múlva ismét paradicsom lesz.

Ha a méheknek annyi, örökre sivatag leszünk.

Mi nem vagyunk olyan fontosak. Mi csak egy önimádó majomfaj vagyunk.

A közösségi médiában egyeseket zavar, ha majomnak nevezem magunkat. Tudjátok, a vallásos amerikai típust.

Egy fickó azt mondta: „A magad nevében szólj! Én nem vagyok majom.”

Mondom: „Mind majmok vagyunk.”

Mire ő: „Mit csináltak a gorillák? Mi jártunk a Holdon.”

Visszaírok: „Hogyhogy mi? Te lófa*zt se csináltál. És rosszul írtad a Holdat.”

Furcsa, hogy egyesek magukénak vallják a faj egészének vívmányait, mert ez vitte előre a civilizációt, ez a néhány zseni az út során.

Nyolcmilliárd ember él a bolygón. A legtöbb nem csinál semmit. Eszünk, szarunk, meghalunk. Igaz?

Ha egy meteor tartana a Föld felé, ami tuti végzetes lenne, négymilliárd ember térdre borulna és imádkozna a saját istenéhez, míg néhány tudós kiötölné, hogy Bruce Willis hogy állíthatná meg.

Fura dolog számomra az imádkozás.

Mi alapján dönt Isten?

Az a sok ember egyszerre imádkozik, különböző dolgokért.

A legjobb ötlet lesz a nyerő, vagy demokrácia van?

Fogja a dolgokat…

Számba veszi az „Igen” és „nem” szavazatokat.

Ha demokrácia van, az szívás. Ez egy kis nemzet.

Legközelebb, ha árvíz lesz West Countryban, mi imádkozunk: „Remélem, mindenki oké!”

De ha egész Kína azt mondja: „Basz*dj meg, Bristol…”

dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!