Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudok manifesztálni?

Hogyan tudok manifesztálni?

Figyelt kérdés
Van egy nagy álmom, ami elég lehetetlennek tűnik, de nem az (az most lényegtelen, hogy mi), és el szeretném érni minél hamarabb. Viszont állandóan bennem van egy görcsös érzés, mikor erre az álmomra gondolok, hogy mi van ha mégsem sikerül? Ez állandóan bennem van, és emiatt szó szerint elkap egy hányingerszerű érzés, hogy esetleg nem sikerül. Hogyan tudnám lenyugtatni a negatív gondolatokat és “bevonzani” az álmomat?

2020. nov. 20. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj hogy sikerül, én is így vagyok vele
2020. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Csak olyan dolgot próbálj meg manifesztálni ami sikerülhet. Tehát hogy pl rádírjon egy színész mert találkozni akar, hát mit ne mondjak keves esély van rá.

Az elsőnek igaza van, de ezt a görcsös dolgot felejtsd el mert a manifesztálásnak az a lényege hogy a jót vonzod be és ha te negatívra fogsz gondolni akkor az fog bekövetkezni. Le is írhatod mondjuk a 3-6-9es metóddal vagy máshogy is, úgy talán több esélye van, lényeg hogy kézzel írd. Én közben gyertyát szoktam gyújtani illetve ha végeztem 2 felé hajtom, sigilt rajzolok rá és a folyékony gyertyával (elfelejtettem hirtelen a nevétxd) leöntöm. Ha esetleg még lenne kérdésed írj nyugodtan privátban is akár szívesen segítek.

2020. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Youtube-on Tudományos manifesztáció és Bob Ramóna csatornái jól elmagyarázzák neked.
2020. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én az Abraham Hick tanításaival próbálkozok

Youtubon vannak vidik is. Beirod Abraham hick magyarul és ott van.

A könyve is jó. "Kérd és megadatik"

2020. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Leírnátok pontosan mi is az a 3-6-9 es metód?
2023. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!