Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A koronavírus-fertőzésnek...

A koronavírus-fertőzésnek lehet valami pozitív spirituális hatása az egyénre? (Vagy, ha elkaptam, mindenképp purgáljam ki magamból?)

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam hogy a gyíkemberek keltik ki bennünk a tojásokat. Szóval nem hiszem hogy van pozitív hatása
2020. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha már hozzátesszük a spiritualitást, akkor tudni kell az alábbit. Ez egy karmikus világjárvány, a halálesetek előre elrendeltetettek, valójában az oltakozások és rendelkezések egyáltalán nem állítják meg. Van egy előre elrendeltetett lefutási ideje, ami ellen semmit nem lehet tenni. Talán most májusban véget ér.
2021. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Illetve minden 100. évben kap az emberiség egy ilyen járványt. Ennek előzménye volt a spanyolnátha 1919-ben.
2021. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!