Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Mi...

Mit gondoltok erről? Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Ma délután már egyedül voltam, illetve a macskámmal. Én neteztem, jo kedvem volt, nyugodt voltam, egyszer csak csattanást v puffanást, szóval nagy zajt hallottam. Kinéztem. Nos a zaj az elöszobából jött, de két csukott ajtón át is hallottam. A macska már az elöszobára néző ajtónál állt és riadtan meredt az elöszobába,idegesen lengetve a farkát. Ekkor láttam meg, hogy a macska wc-je kb 2 méterrel arrébb volt csúszva és keresztbe forditva a cipőspolc felé, tehát a kijárata a cipöspolchoz volt nyomva. Rossz érzésem lett. Még igy 1-2 órával később is nyugtalanít.

Nos, az eset viccesnek tűnhet, mert ugye egy macska wc. ..Csak tudni kell, hogy ez azért ugye kb 2-3 szor akkora mint a macska. Meg is van töltve alommal, igy kb 4 kg a kis sovány macskám meg kb 2-2,5 kg maximum.

Kerestem a logius magyarzatot, ugyhogy probátam etolni az adott távolságra a macska budit, hátha a macska lökte, tolta el, csakhogy még nekem sem vot egyszerű. Nyilván el tudtam tolni a szokásos helyéről oda, ahol találtam, de elég nehezen, mert nem nagyon csúszik a kissé egyeneten linoleumon. És súlyra sem olyan könnyű, hogy egy kis sovány pici macska játékból eltologassa vagy véletlen arrébb lökje.

Másrészt nem szereti az elöszobát, nem szokott ott játszani, főleg nem a wc jével, az is fura, hogy viszonylag messze a szokott helytől, L-alakban volt a macska wc eltolva (fedeles, olyan mint egy nagyobb doboz, tehát nem pici és könnyű).

A cipöspolc also polcán is találtam almos kavicsot kiszórodva egy keveset, pedig az tegnap lett letakaritva, az most került oda. Tehát teljesen úgy néz ki, hogy az almos doboz nagyobb erővel lett oda taszítva erre utal a nagy zaj is, mert hallottam az ütődést és hogy még keresztbe is fordult, ez végképp elgondolkoztató. Történtek itt már fura dolgok, de most ez is... Én tényleg bodog lennék, ha lenne rá racionális magyarázat, nem akarok szellemeket! De vagy tízszer eljtszottam a macska doboz elcsúsztatását és egyszerűen nem tudom ehinni hogy ő tolta így el. Szokott rombolni, törni zuzni, de ez most ugy érzem, itt talán másról lehet szó...És az érzés, mikor ezt megláttam, valami borzongatót éreztem, hogy itt valami gáz van.. Bejárat zárva volt..

Csak úgy kiírtam magamból mert motoszkál bennem a dolog. Persze kíváncsi vagyok, mit gondoltok...


2020. dec. 6. 19:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%

Ezelőtt is voltak fura dolgok?

Máskor is érezted ezt a kellemetlen érzést?

2020. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Voltak többször is, kisebb nagyobb kihagyásokkal. Mindig mikor egyedül maradtam itthon, mindig akkor van valami gáz. Igaz, ha belegondolok, egy két eset történt úgy is, mikor lányom is szemtanúja volt. De gyakoribb, ha egyedül vagyok. Volt már erre példa gyerekkoromban is.

Igen, éreztem már többször ezt a furcsa érzést. Többnyire csak szimplán egy kellemetlen jelenlétet érzek, mintha nem lennék egyedül, de már ez olyan régóta így van, hogy hozzászoktam, de néha ha valami történik, ilyesmi mint most, hogy logikus magyarázat nins rá, akkor még jobban érzem azt a veszélyrzetet vagy mit,, nem is találok rá jó kifejezést. Gyerekkorom óta tapasztalok ilyeneket, de ebben a lakásban fokozottaban. Régóta itt lakom.

2020. dec. 6. 19:21
 3/34 anonim ***** válasza:
0%

én hiszek neked.

1 tudom h milyen a macsakaalom. tudom h milyen a linóleum.

a linóleum ráadásúl nem is csúszós és nekem totál ragaccsos volt. minden ráragadt és azért is dobtam ki. most beton van és zománcfesték. majd ha lesz pénzem...szóval ha esetleg járólapot vagy csempét írttál volna akkor mondhatnám h semmi extra.

valamint én már kameráztam és láttam is már szellemeket s egyéb lényeket.


nem kell rögtön félned. nem biztos h ártó.

én leginkább asztrális lényeket s állatokat tapasztaltam.

igen vannak ilyenek, akár hiszi akár nem bárki is.


vélhetően ez egy állat szellem vagy állat asztrális lény.

az állat szellemek sokkal béékésebbek, az asztrálok pedig védőek.

inkább asztrális állatra tippelnék, mivel a szellem állatok nem igazán tudnak polgiresztelni- azaz tárgyakat mozdítani.

egyébként a kisebb tárgyak herdálását nem szellem, hanem BOGATOK csinálják- amik kicsi fénygömbőc szerűek-valójában tündér, bogárfélék.


azért írd le h még mik történtek, hátha beazonosíthatom.

2020. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok mondani, hogy ha meg is történnek ilyen olyan esetek mint ez az almos is. Ne foglalkozz többet vele. Ha kellemetlen az érzés ami van az nem jó.

Szoktál valamilyen kellemetlen szagot is érezni?

A legtöbb amit tehetsz, hogy nem szólítod meg, nem akarod tudni, hogy mi ez. Mert ha többet foglalkozol vele jobban megerősödhet a jelenléte.

A saját tapasztalataimat mondom el. Valami van ott a lakásban ami provokál. Okkal érzed azt amit. Mert lehet nem jó szándékú.

Én csak ennyit tudok tanácsolni, hogy ha érzed is a jelenlétét próbálj meg ne figyelni rá.

2020. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Hát akkor elcsesztem, mert hangosan kijelentettem, hogy márpedig ez az én házam, nem hagyom, hogy elijesszen! Persze félek, de visszavágok, mert mást nem tudok tenni. Néha álmomban is molesztálnak, láthatatan alakban, valami félálom vagy testen kívüli állapotomban,akkor is elküldöm melegebb éghajlatra.

Sajnos egyedül élek, a kötzés nem ocpcio, amúgy is szerintem én vagyok vonzom ezeket be tehát nem feltéten helyhez kötött dolog. Inkább hozzám...

2020. dec. 6. 19:34
 6/34 anonim ***** válasza:

Nézd ez most még visszafordítható. A továbbiakban kérlek ne szólítsd meg és hagyd figyelmen kívül amit csinál. :-) próbálj meg csinálni valamit közben tereld el a saját figyelmed az egészről. Hidd el elfog tűnni.


Az lehet alvás közbeni alvási paralizis is olvass utána. Ha hanyatt fekszik az ember gyakrabban előfordul. Alvási paralizis közben általában az emberek nagy százaléka érzékel démoni jelenlétet pl.

2020. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

igen hozzád. vélhetően erősebb a bioelektromosságod és persze a spirituális képességeid.

én is elküldöm őket a p...van h én sem foglalkozok velük.

de akkor is jönnek.

én azért már normálisan is beszélgetek velük. nemcsak rossz szándékúak vannak.

az erős jelzés csak bizonyítékot ad arra h kapcsolatot akar felvenni veled. nem kell rögtön rosszra gondolni.

2020. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Hú sok lenne leírni mik történtek...

Csak pár szóval:

Kezdődött azzal, hogy kb 5 évesen különös lény jelent meg a szobámban.

Később fura balesetek, amik életveszélyes helyzetet okoztak.

Most nem sorolom, hosszú..

Aztán már ebben a lakásban: falról lerepülö festmény, szekrényről lerepülő tv, redöny megmagyarázhatatlan módon való leszakadása, lakásba becsapott a villám, bejött egy raj darázs, stb , valami kéken fénylő pasi ült hajnalban az ágyam szélén (nem álmodtam ébren voltam!). Magától elfordult egy plüssfigura az asztalomon, közvetlen ezután kigyulladt a számítógép(akkor is a volt hogy a ngy nyugalomból hirtelen éreztem egy fura rossz érzést).

Szinte naponta rémálmok, alvásparalizisek, testen kívüli élmények.

Hát diohéjban ennyi.És ez csak egy töredéke a dolgoknak. Már eléggé kivagyok attól, hogy tv, lámpa mellett alszok, megint egy sz@r éjszaka..

2020. dec. 6. 19:45
 9/34 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt és kiderült idővel hogy rossz szándékú. Alig tudtam magamról levakarni.

Mivel kellemetlen érzés fogja el az esetek nagy százalékában rossz szándékú entitásról lehet szó.

Én tanultam a leckéből és akinek most jó az élete az ne csessze el azzal, hogy megszólítja és elkezd kommunikálni vele.

Jó tanács, hagyd, hogy azok a lények abban a másik világban maradjanak! Neked is jobb lesz, hidd el.

Ha beszélgetni akarsz, mert magányos vagy itt vagyok én :-D. De ne ilyen olyan entitással dumcsizz mert nagyobb megszívod!:-) és a legjobb szándék szól belőlem tényleg.

Ha kicsit is jól érzed magad emberként az életedben, ne cseszd el azzal, hogy tudni akarsz valamiről aminek NINCS itt a helye a mi emberi világunkban.

2020. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Voltam ezek miatt is amugy párszor pszicho dokinál, midegyik csinált egy rakás tesztet meg beszélgettünk sokat, de csak hümmögtek ezekre, nem lettem okosabb, de legalább kiderült hogy nem vagyok dilis. Mondjuk ettől még nem lettem nyugodtabb, jobb lenne abban a tudatban lenni, hogy csak egy zakkant elme halluinácioi, de nem az :(
2020. dec. 6. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!