Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amióta megtudtam, hogy van...

Amióta megtudtam, hogy van olyan hogy blokk univerzum elmélet folyamatosan csak ezen szorongok és úgy érzem nincs értelme az életnek. Hogy tudnék nem erre gondolni? Teljesen megőrjit.

Figyelt kérdés

Itt egy cikk róla: [link]


És igazából ez azt jelenti, hogy már minden megtörtént és hogy nincs szabad akarata az embernek. És ez engem nagyon aggaszt úgy érzem, hogy ezek szerintem nem én irányítom az életem mert akkor úgyis előre megvan hogy hogy lesz. :( Még fiatal vagyok és eleve nagyon szorongós és az ilyen teóriák mindig rossz hatással vannak rám.



2020. dec. 16. 19:29
1 2
 11/16 Mojjo ***** válasza:

@10: "Nos az előttem károgóknak azt üzenem, hogy bizony ez egy igen komoly filozófiai, fizikai elmélet. Attól, hogy ostoba honlapok a szájukra veszik, még mint elmélet létezik és kutatják is."


Filozófiai? Igen, elhiszem. És ennek megfelelően sok jelentősége nincs a valós világunkra nézve. Fizikai? Nem, nem létezik ilyen fizikai elmélet. Ennek megfelelően nem is kutatják.

2023. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Mojjo ***** válasza:
Ja, látom, közben át lett téve a kérdés az ezotériába. Ez esetben én kérek elnézést. Eredetileg a tudomány rovatban volt.
2023. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
@11 Mostanában kerestél rá a témára az interneten? De még Dávid Gyulánál is előjön. (youtube)
2023. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Mojjo ***** válasza:
@13: Na, mutasd azt a DGy videót, meg hogy hol van szó róla benne :)
2023. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Keresd meg magad, én láttam, nekem ennyi elég.
2023. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Mojjo ***** válasza:
@15: Meggyőző.
2023. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!