Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is eljön a világvé...

Szerintetek is eljön a világvége 2021-ben?

Figyelt kérdés

Mennyire hiteles oldal a 24.hu? Nostredamusrol mi a véleményetek?


[link]


[link]


[link]


Nem tudom, hogy mennyire igaz ez a zombi apokalipszis, vagy a többi jóslat, de nem akarok világvégét. :(



2020. dec. 29. 00:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy ilyen könnyen megúsznánk a 2021-et.
2020. dec. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Nostradamus szerint a világvége 3797-ben jön.
2020. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
36%

Akkor lenne értelme az ilyen jóslatoknak, ha pl. képesek lettek volna az idei évet megjósolni.

Mit ad isten: EGY ilyen jóslat se volt. Se mostani, se Nostredamus, se Biblia, senki.

Kérdező!

Már hiányoltuk a világvége-rettegőket, tavalyelőtt négy ilyen alkalom is volt, idén meg alig.

Hiányoztál már... ja, nem.

2020. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as!

Nem hiányozhattam úgy gondolom, mivel új vagyok itt és ez az első kérdésem. Vannak itt rengetegen, akik feltehetnek ilyen kérdéseket, nem csak én vagyok egyedül. Mellesleg, irhatnál kevesebben is nem kell semmi féle flegmázás, te is rakhattál már fel hülye kérdést, ahogy bárki más is.

2020. dec. 29. 13:25
 15/24 anonim ***** válasza:
37%

Igen.

Valóban sok ember van, aki feltehetne ide ilyen kérdést.

Mit ad isten: idén talán egyszer volt idáig ilyen.

Tehát most még csak azt se mondhatod, hogy nem csak te vagy hülye.

2020. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Értem én hogy frusztrált vagy és itt éled ki magad. De, semmi nem tiltja, hogy ne írjak ki ilyen kérdést. Nem hülyéztem le senkit. Azért van ez az oldal, hogy kérdéseket tegyünk fel. Ha, nem tetszik, akkor keress olyan személyt vagy más oldalt vagy menj el futni azt ereszd ki a gőzt. Mert senkinek sem hiányzik az, főleg ünnepek alatt, hogy lenézze a másikat. Tiszteljük már egymást legalább ünnepek alatt.
2020. dec. 29. 17:49
 17/24 A kérdező kommentje:

Ember kérlek, alig pár napja csatlakoztam hát tudod hogy ki fog 2012-ig vissza keresgélni! ? Már ne haragudj, de ha ilyen flegmatikus vagy és lenéző egy olyan emberrel szemben, aki felrakott egy ártalmatlan kérdést és NORMÁLIS válaszokat vár...mond fájt volna ha nem válaszolsz a kérdésemre és máshol vezeted le a feszültségedet?

Köszönöm szépen, kellemes ünnepeket továbbra is, többet nem vagyok a válaszaidra kíváncsi.

2020. dec. 30. 01:32
 18/24 anonim ***** válasza:
24%

Ugye elolvastad a szabályzatot, amit aláírtál a csatlakozáskor?

Na, mivel még friss, ezért remélem, hogy jól emlékszel: MIT kell csinálni, MIELŐTT kiírsz egy új kérdést?

Különösen a frissen csatlakozóknak ajánlják!

2020. dec. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy máshol nem bírod kiélni a frusztrációdat. :)
2020. dec. 30. 01:41
 20/24 anonim ***** válasza:
24%

Ez mellébeszélés volt.

Javasolom, hogy ha idáig nem sikerült, legalább most fusd át a szabályzatot.

Igen, TE fusd át!


De ha még erre is lusta vagy, akkor a jobb felső sarokban ott a kereső, próbáld ki.

2020. dec. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!