Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most kezdtem el, de már még...

Most kezdtem el, de már még mozdult, jól csinálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még próbáltam a PSI wheel (asszem így kell írni) - t, és 5 percig csak a tárgyra gondoltam, és próbáltam megmozdítani, aztán egy fél kört megtett. De az is lehet, hogy valami szellő mozgatta meg, de most kicsit fáradtnak érzem magam.

Ha a bura alatt is működni fog, akkor talán már megy, de alig kezdtem el egy órája és már egy picit sikerült.

Szerintetek csak szellő volt, vagy tényleg sikerült?

Köszönöm!



2020. dec. 29. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a kanál hajlik hanem te magad.
2020. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Grimfox ***** válasza:

Amikor működik, akkor a két kezed között, vagy az egyik kezed hatására folyamatosan forog. Általában elég tempósan, de nem helikopter rotor sebességgel. Valószínű légmozgás volt. A psywheel mozgatásához legalább az egyik kezedet használni kell.

Mondjuk ha megy úgy, hogy például a szoba másik végéből forgatod folyamatosan, az már telekinézis.

Érdemes utána olvasni, és videókat nézni róla, hogy mások hogy csinálják. A videók egy része kamu, de legalább az látszik, hogy a kezüket ők is a kerék mellé, vagy a két kezüket a kerék két oldalára rakják. A gyakorlást így kell kezdeni, ebből lehet fokozatosan nehezebb gyakorlatok felé elindulni.

2020. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!